Aktualności

Oświadczenie Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości” w sprawie poparcia protestu rolników

Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” wyraża pełne poparcie dla protestów rolników, którzy walczą o ochronę polskiej gospodarki przed realizacją założeń Europejskiego Zielonego Ładu oraz z napływem produktów rolno-spożywczych z Ukrainy. Bezpieczeństwo żywnościowe w czasach znaczących przetasowań geopolitycznych staje się warunkiem egzystencjalnym dla Narodu. „Europejski Zielony Ład” zakłada znaczące zmiany w sposobie produkcji i konsumpcji żywności w Europie, … Read more

Ujawniamy koszty organizacji Marszu Niepodległości

od Marszu Niepodległości minęło już 10 dni. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z jego przebiegu: tego, że odbył się pomimo intryg obliczonych na jego zastopowanie, z licznego w nim udziału i bardzo spokojnego przebiegu.

Marsz Niepodległości 2021 jest sprawozdanie Ordo Iuris

Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris sporządził sprawozdanie dotyczące tegorocznego Marszu Niepodległości, wynika z niego, że podczas organizowanego przez nasze stowarzyszenie zgromadzenia „nie odnotowano większych naruszeń prawa”. Bezpieczeństwo i eliminacja prowokatorów były na liście głównych celów zarządu stowarzyszenia.

Apel o wsparcie Marszu Niepodległości!

geopolitycznym. Trudna sytuacja międzynarodowa Polski mogła być wykorzystana przez służby zagraniczne. Dlatego w tym roku Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nie oszczędzało na kosztach zabezpieczenia marszu. Między innymi to sprawiło, że koszty organizacji wzrosły.

XII Marsz Niepodległości przeszedł ulicami Warszawy

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Marszu Niepodległości. Do Stowarzyszenia Marsz Niepodległości napływa wiele informacji, które wskazują, że był to jeden z najpiękniejszych marszów od 2018 roku. Przekierujemy je do wszystkich uczestników i działaczy, bo wszyscy współtworzymy to wydarzenie, które jest największym oddolnym i patriotycznym świętem na świecie. Przed Marszem Niepodległości o godzinie 10:00 w Bractwie św. Piusa … Read more

Apel o czujność i odpowiedzialność

Prosimy wszystkich uczestników Marszu Niepodległości o wzajemną odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszej inicjatywy. Sytuacja wewnętrzna i międzynarodowa Polski sprzyja do prowokacji, które mogą być wykorzystane przeciwko naszemu Narodowi.
Marsz Niepodległości 2021 - plakat_min

Oficjalny plakat Marszu Niepodległości

Wczoraj zaprezentowany został oficjalny plakat tegorocznego Marszu Niepodległości. Podkreśla on hasło marszu: „Niepodległość nie na sprzedaż”, którym pragniemy jako obywatele Rzeczpospolitej wyrazić swój zdecydowany sprzeciw wobec polityki coraz większej zależności względem Unii Europejskiej. Jako uczestnicy Marszu Niepodległości staramy się stać na straży niepodległego bytu państwowego. To poświęcenie i oddolne zaangażowanie dziesiątek tysięcy Polaków, którzy chcą … Read more

SUKCES! Marsz Niepodległości przejdzie legalnie!

Marsz Niepodległości został ogłoszony jako zgromadzenie państwowe, co pozwoli temu zgromadzeniu legalnie przejść ulicami Warszawy. Robert Bąkiewicz poinformował, że zgodnie z ustaleniami organizatorem tego oddolnego wydarzenia jest nadal Stowarzyszeni Marsz Niepodległości.

Straż Marszu Niepodległości – w służbie Wielkiej Polsce [TRAILER FILMU]

Przed nami XII edycja Marszu Niepodległości, która jest to olbrzymim wyzwaniem organizacyjnym. Jedną z najważniejszych grup wolontaryjnych, które pomagają bezpiecznie przejść uczestnikom Marszu 11 listopada jest powołana ku temu straż.

Zgromadzenie jednak legalne? Złożono Skargę Nadzwyczajną

rokurator Generalny Zbigniew Ziobro złożył do Sądu Najwyższego Skargę Nadzwyczajną na postanowienie Sądu Apelacyjnego w sprawie Marszu Niepodległości.