Debata prezydencka w Końskich - Stowarzyszenie Marsz Niepodległości składa skargę na TVP

Debata prezydencka w Końskich: TVP kluczy, Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” idzie do sądu.

Czy ktoś jeszcze pamięta czym była debata prezydencka w Końskich? Teraz sprawa wraca – przed sąd. Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” złożyło wniosek o dostęp do informacji publicznej, w którym przedstawiło władzom Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji szereg szczegółowych pytań. TVP w części odpowiada ogólnikowo, a w znaczącej części odmawia odpowiedzi. Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” składa więc skargę…