Noworoczne spotkanie Przyjaciół i Darczyńców Marszu Niepodległości

Noworoczne spotkanie Przyjaciół i Darczyńców Marszu Niepodległości

W sobotę, 10 stycznia, w Warszawie odbyło się tradycyjne noworoczne spotkanie Przyjaciół i Darczyńców Marszu Niepodległości. Był to wyjątkowy czas rozmów, refleksji oraz podsumowań intensywnego roku 2025, a także możliwość do zaplanowania działań na nadchodzące miesiące. Podczas spotkania poruszaliśmy najważniejsze tematy dotyczące przyszłości Polski, kierunków rozwoju ruchu narodowego oraz inicjatyw, które chcemy wspólnie realizować w…