Barbara Ziemska powołana do Rady Energii i Zasobów Naturalnych
Z dumą informujemy, że Barbara Ziemska, Członek Zarządu Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości”, została powołana do Rady Energii i Zasobów Naturalnych przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej. Powołanie do gremium doradczego Prezydenta Karola Nawrockiego stanowi wyraz uznania dla dotychczasowego zaangażowania oraz kompetencji w obszarach kluczowych dla bezpieczeństwa państwa. To także czytelny sygnał, że kwestie bezpieczeństwa energetycznego, suwerenności surowcowej oraz…
