Parkingi

PARKINGI DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Informujemy, że w dniu 11 listopada 2018 roku nie obowiązuje opłata parkingowa na terenie miasta Warszawa. Wykaz parkingów mogą Państwo odnaleźć w odnośniku poniżej.

WYKAZ PARKINGÓW DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

PARKINGI AUTOBUSOWE

Zachęcamy wszystkie grupy przyjeżdżające 11 listopada do Warszawy na Marsz Niepodległości do wyjścia z autokarów w centrum miasta. Kierowców zaś prosimy o zaparkowanie autobusów na Parkingu Stadionu Narodowego znajdującego się przy alei Zielenieckiej  6. 
W przypadku wyjścia z autobusu na terenie parkingu autobusowego  zachęcamy do skorzystania z linii kolejowej, by przemieścić się pociągiem podmiejskim ze stacji Warszawa Stadion do stacji Warszawa Śródmieście, która znajduje się tuż przy rondzie Dmowskiego. 


Wszystkich organizujących wyjazdy autokarowe prosimy o wykupowanie miejsc na Parkingu przy Stadionie Narodowym PGE. Link do systemu wykupu miejsc dostępny jest poniżej.

WYKUP BILET PARKINGOWY

Proszę zapamiętać, że najprawdopodobniej już od godziny 11:00 zostanie wyłączona z ruchu drogowego aleja Jerozolimska. Z tego powodu zachęcamy do przejazdu Wisły przez most Śląsko-Dąbrowski, aby następnie ulicą Targową dojechać do parkingu dla autokarów znajdującego się przy alei Zielenieckiej 6.