Nowe aukcje dzięki M. Roli i MOTOSERCU

Dzisiaj uruchomiliśmy kolejne dwie aukcje, które pomogą w spłacie należności za zorganizowany w tym roku Marsz Niepodległości. Marcin Rola zaprosi zwycięzcę pierwszej umieszczonej dzisiaj licytacji na nagranie do studia telewizji wRealu24, natomiast MOTOSERCE przekazało na licytację koszulki, unikatowe statuetki, kubki i plecaki.

Marcin Rola zaczynał jako dziennikarz w tygodniku Do Rzeczy, w telewizji Polsat i Superstacja, ale jego kariera nabrała tempa w dzięki platformie YouTube gdzie zaczął nagrywać na kanale wRealu24. Jeden z jego materiałów obejrzało 3,5 miliona internautów. Niewątpliwie jest dzisiaj jednym z najbardziej popularnych dziennikarzy w Polsce, który ze zwycięzcom licytacji usiądzie przed kamerami telewizji wRealu24, żeby przebić się przez ten lewicowy bełkot! Zapraszamy do licytacji.

Marcin Rola – redaktor wRealu24

MOTOSERCE nie jest organizacją, ani stowarzyszeniem. Jest Ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Głównymi organizatorami są wyłącznie kluby zrzeszone przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Motoserce corocznie organizuje ogólnopolskie zbiórki krwi, pokazy ratownictwa drogowego oraz wspiera różne liczne akcje charytatywne.

Zapraszamy do udziału w Wielkiej Aukcji Marszu Niepodległości!

Gadżety przekazane przez MOTOSERCE