Wspieraj

Nie byłoby Marszu Niepodległości gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wielu maszerujących nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy. Organizując tak wielkie zgromadzenie publiczne, zobligowani jesteśmy nie tylko przez prawo, ale również przez Uczestników do jak najlepszej organizacji marszu pod względem: bezpieczeństwa, promocji, oprawy, zarządzania informacyjnego, nagłośnienia czy tak podstawowych spraw jak zabezpieczenia potrzeb sanitarnych i zapewnienie czystości na terenie Stadionu Narodowego. To wszystko wymaga ogromnych nakładów. Dlatego już teraz pragniemy wszystkim dobrodziejom podziękować, za wsparcie i zaufanie.

Niemniej Marsz Niepodległości, to nie tylko marsz, który organizujemy 11 listopada.

Portal MediaNarodowe.com – powstał z powodu szerzenia się cenzury na portalach społecznościowych. Usunięcie głównych profili Marszu Niepodległości na portalu Facebook spowodowało groźbę braku kontaktu z uczestnikami marszu. W jednym momencie nie mogliśmy prosić o wsparcie naszych działań i bronić się przed atakami medialnymi. Wymusiło to stworzenie portalu i telewizji, które są dzisiaj kuźnią młodych Polaków, którzy mają coraz większy wpływ na postawę Polaków. Roczny koszt utrzymania portalu to około 100 tysięcy złotych.

Telewizja MediaNarodowe.org/tv – jedna z największych oddolnych telewizji internetowych z ponad setką tysięcy subskrybentów. Redaktorzy Anna Mandrela, Michał Jelonek, Michał Murgrabia, Damian Kita, Mariusz Piotrowski nieustannie starają się służyć państwu prowadząc wiele ciekawych rozmów i relacjonując najważniejsze wydarzenia w Polsce. Koszt utrzymania telewizji, to ponad 250 tysięcy złotych rocznie.

Prtal petycyjny PodpiszApel.pl – portal zbiórki podpisów, który ma trzy zadania. Po pierwsze wywierać presję na rządzących poprzez organizację petycji. Po drugie ma sprawić, aby tematy ważne dla Polski nie były zapominane. Po trzecie, ma umożliwić stworzenie bazy mailingowej środowiska niepodległościowego, dzięki której będziemy mogli mobilizować ludzi do działań na rzecz Rzeczypospolitej. Koszt utrzymania portalu i systemu mailingowego, to około 76 tysięcy rocznie.

Szanowni Państwo,

jak widzicie działamy dla naszej Ojczyzny cały rok. Staramy się naszą pracę traktować jak służbę  i z tego powodu cały czas szukamy nowych wyzwań na polach. Dzięki Państwa wsparciu możemy realizować nowe inicjatywy – jedną z nich było rozpoczęcie i organizacja kampanii #NieDlaRoszczeń, która okazała się wielkim sukcesem naszej organizacji. Nie byłoby tych wspaniałych inicjatyw gdyby nie Państwa stałe wpłaty. W ten sposób staliście się częścią naszego zespołu i w jego imieniu pragnę Państwu podziękować za każde stałe zlecenie, za każda jednorazową wpłatę. Niech Bóg ma Was w swojej opiece.

Robert Bąkiewicz
Prezes StowarzyszeniaOd 2017 roku wydajemy dzięki Państwa wsparciu portal MediaNarodowe.com, a także telewizję internetową, którą możecie Państwo obejrzeć pod adresem MediaNarodowe.org/tv.