MARSZNIEPODLEGŁOŚCI LOGO
WWW.MARSZNIEPODLEGLOSCI.PLMARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020
godz. 14:00 Rondo Dmowskiego, Warszawa


WSPOMÓŻ
MARSZNIEPODLEGŁOŚCI
-https://marszniepodleglosci.pl/strefa-sponsorow/


W razie problemów z odczytaniem wiadomości lub działaniem odnośników naciśnij odnośnik lub skopiuj go do swojej przeglądarki.

https://marszniepodleglosci.
pl/wp-content/uploads/2020/11/SMN_20201102.html


Warszawa, 02.11.2020 r.
Szanowni Państwo,

dzisiaj ogłosiliśmy hasło XI Marszu Niepodległości, które brzmi: NASZA CYWILIZACJA, NASZE ZASADY. Zobacz plakat XI
Marszu Niepodległości:
https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2020/11/MarszNa-4M.jpgAutorem plakatu jest Wojciech Korkuć, a sam plakat jest hołdem autora dla Andrzeja Pityńskiego. Grafika doskonale odwzorowuje kontekst społeczny w Polsce, gdzie niestety wartości cywilizacji łacińskiej cały czas są wypychane przez antycywilizację. 

Im bliżej do Marszu Niepodległości, tym więcej słyszymy o wynikających z niego zagrożeniach. W ostatnim czasie przeczytałem o zapewnieniu prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, że nie pozwoli nam na organizację Marszu Niepodległości. Nie jest to pierwsza taka informacja medialna – w poprzednich latach też się nie zgadzał i nic mu z tego nie przyszło. Tym razem jednak głównym pretekstem jest szalejąca w mediach „pandemia”. Prezydentowi miasta stołecznego wtóruje Gazeta Wyborcza i telewizja TVN. Zdaniem tej pierwszej tegoroczny Marsz Niepodległości będzie „bombą biologiczną”. Oczywiście wielotysięczne protesty feministek i spędy zwoływane w celu dewastacji zabytkowych kościołów i pomników nie niosą ze sobą zagrożenia epidemiologicznego.
Marsz
NiepodległościJest to oczywiście nielogiczne, ale lewica bez względu na jakiekolwiek fakty forsuje właśnie taką retorykę.

Dzisiaj środowiska lewicowe boją się zatrzymania rewolucji, którą rozpoczęły, a jedyna siłą, która może się przeciwstawić temu, co robią, jest właśnie Marsz Niepodległości. Wyjście setek tysięcy ludzi w Marszu Niepodległości może stać się przeciwwagą dla środowisk popierających dzieciobójstwo i spowodować wyciszenie nastrojów rewolucyjnych. Liderzy środowisk lewicowych doskonale zdają sobie sprawę z tego, że gdy Marsz Niepodległości dojdzie do skutku, ich rewolucja się nie uda. Właśnie dlatego tak straszą wirusami w kontekście Marszu, mimo że sami łamią wszystkie możliwe restrykcje na swoich protestach. Jednak by zahamować tę lewacką rewolucję, Marsz Niepodległości musi zgromadzić kilkaset tysięcy ludzi. To jest nasz cel.

Potrzebujemy Państwa pomocy w organizacji tegorocznego Marszu. Niestety przez koronawirusowy kryzys udało nam się na jego zorganizowanie zebrać około 4% potrzebnej sumy. Dlatego gorąco Państwa proszę o pomoc i ofiarność, bo o ile nie obawiamy się ani restrykcji rządowych, ani wrzasku lewicy, o tyle kryzys i związany z nim brak funduszy jest już dla nas rzeczywistym problemem w organizacji Marszu Niepodległości.

Wesprzyj organizację
Marszu Niepodległości:
https://zrzutka.pl/marsz2020
Szanowni Państwo,

potrzeba organizacji Marszu Niepodległości w tym roku jest ogromna nie tylko z perspektywy wielu absurdalnych ograniczeń rządowych, godzących w naszą wolność, ale również z powodu narastającej fali agresji ze strony środowisk lewicowych. Dzisiaj już wiemy, że do Polski znowu są sprowadzani anarchiści z Niemiec - ci sami, którzy regularnie urządzają burdy w Niemczech przy każdej okazji. Tym razem są zapraszani do Polski przez środowiska domagające się prawa do dzieciobójstwa w Polsce, aby nadać „rozpędu” czarnym protestom i eskalować ich i tak już agresywny charakter.

Lewica udostępniała mój
adres zamieszkaniaNie jest to jednak jedyna zapowiedź terroru. Obecnie prześladowani są liczni działacze narodowi, prawicowi i pro-life. Lewica przekroczyła kolejną granicę, posuwając się do zastraszania i terroryzowania ludzi w ich miejscach zamieszkania. Na stronie na portalu facebook czytam: „Warszawski Strajk Kobiet udostępniono mój adres zamieszkania”.  Uważam, że jest to skryte nawoływanie do nienawiści względem mnie i mojej rodziny, dlatego zdecydowałem się wnieść zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Takie rzeczy robią ludzie, którzy najczęściej w mediach nawołują do tolerancji. Co mają w sercach? Odpowiedź na to pytanie zostawiam każdemu z Państwa.

Najlepszą drogą do przerwania zaistniałej w Polsce sytuacji jest przyjazd na Marsz Niepodległości i samoorganizacja naszego społeczeństwa. Wiemy przecież, że „przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść, a strach i obojętność”, zaś „triumf zła możliwy jest głównie dzięki bezczynności ludzi dobrych”. Szansą na zwycięstwo w tej rozkręcającej się lewackiej rewolucji jest nasze zaangażowanie, odwaga i gotowość do poświęceń dla wyższego dobra. Najlepszym obecnie momentem do zainicjowania ofensywy dobra jest Marsz Niepodległości. Dlatego jeszcze raz gorąco Państwa zachęcam do wspierania jego organizacji. Niech tegoroczny Marsz Niepodległości stanie się iskrą, która zapędzi zło tam, skąd wylazło.

ROBERT FOTOGRAFIA -
https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2019/05/60351506_2311163582240351_6381181521830608896_o.jpg

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Z narodowym pozdrowieniemRobert Bąkiewicz - podpis
ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDUWSPIERAJTRADYCYJNIEDANE DO PRZELEWU
:
Stowarzyszenie
Marsz Niepodległości
ul. Majdańska 1 lok.11
04-088 WarszawaTYTUŁEM:

Darowizna na cele statutoweNUMER RACHUNKU:
KONTO OBSŁUGUJE - PKO BANK POLSKI

34 1020 1013 0000 0602 0352 8726$ (USD) KONTO WALUTOWE:
KONTO OBSŁUGUJE - PKO BANK POLSKI


40 1020 1013 0000 0402 0403 3213€ (EUR) KONTO WALUTOWE:
KONTO OBSŁUGUJE - PKO BANK POLSKI


35 1020 1013 0000 0602 0403 3205£ (GBP) KONTO WALUTOWE:
KONTO OBSŁUGUJE - PKO BANK POLSKI

45 1020 1013 0000 0202 0403 3221INNE PRZELEWY ZAGRANICZNE:
KONTO OBSŁUGUJE - PKO BANK POLSKI

PL34 1020 1013 0000 0602 0352 8726
KOD SWIFT:
BPKOPLPW
WSPIERAMONLINEWPŁAĆ PRZEZ POLSKI
SYSTEMHOTPAY
-https://marszniepodleglosci.pl/hotpay/
Jeżeli odnośnik w grafice nie działa prosimy o skopiowanie go do przeglądarki:
https://marszniepodleglosci.pl/hotpay/
WPŁAĆ PRZEZ SYSTEM TPAY -
https://marszniepodleglosci.pl/tpay/
Jeżeli odnośnik w grafice nie działa prosimy o skopiowanie go do przeglądarki:
https://marszniepodleglosci.pl/tpay/

PayPal:
https://www.paypal.com/donate?hosted_button_id=JXTLLUZ7JR9UY

Jeżeli odnośnik w grafice nie działa prosimy o skopiowanie go do przeglądarki:
https://marszniepodleglosci.pl/paypal/

WSPARCIE SMS
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI LOGO
STOWARZYSZENIE

"MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI"
ul. Majdańska 1/11
04-088 Warszawa

KRS: 0000406677ADRES KORESPONDENCYJNY:
ul. Ząbkowska 11/4, 03-736 Warszawa
E-MAIL:
kontakt(at)marszniepodleglosci.pl
LINIA INFORMACYJNA:
+48 500 072 622


Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie informacji z działań Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" z siedzibą w Warszawie. Najprawdopodobniej stało się tak poprzez udział w akcji petycyjnej na portalu PodpiszApel.pl. Jeżeli chcesz się wypisać z listy mailingowej Biuletynu Marszu Niepodległości, wyślij  wiadomość pisząc w tytule "rezygnuję z biuletynu" na adres poczty elektronicznej rodo(at)marszniepodleglosci.pl - UNSUBSCRIBE