MARSZNIEPODLEGŁOŚCI LOGO
WWW.MARSZNIEPODLEGLOSCI.PLIX Marsz Powstania Warszaawskiego
1 sierpnia godzina 17:00 Rondo DmowskiegoWSPOMÓŻ
MARSZNIEPODLEGŁOŚCI
-https://marszniepodleglosci.pl/strefa-sponsorow/


Jeżeli nie widzą Państwo niniejszej widomości lub mają Państwo problem z otwieraniem załączników, to prosimy o skorzystanie z odnośnika klikając >>TUTAJ<< lub skopiowanie  do swojej przeglądarki następującego adresu: https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2020/07/SMN_20200724.html

Warszawa, 24.07.2020 r.
Szanowni Państwo,


zapraszam wszystkich 1 sierpnia na godzinę 17:00 na Rondo im. Romana Dmowskiego w Warszawie, gdzie tuż po godzinie „W” ruszymy w IX Marszu Powstania Warszawskiego. Już teraz proszę o Państwa wsparcie finansowe dla naszego wydarzenia – bez Państwa pomocy nie będziemy w stanie po raz kolejny przeprowadzić go profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Chcemy po raz kolejny oddać hołd Bohaterom powstania, którzy zachowali się jak trzeba. W tym roku idziemy pod hasłem:

OBRAZ
NIEMIECKIE ZBRODNIE NIEROZLICZONE
- dołącz do wydarzenia: odnośnik,
- udostępnij grafikę na swoim profilu: ściągnij grafikę,
- zorgaanizuj wyjazd ze znajomymi.
OBRAZ -
ZAPROSZENIE

Chcemy, aby każdy z nas mógł w ten sposób pokazać niesprawiedliwość, która dotknęła Polaków, a która nigdy nie została zrekompensowana. Nasza Polska skolonizowana przez zagraniczne organizacje medialne jest dzisiaj wyrobnikiem korporacji niemieckich, amerykańskich, francuskich i innych. Takie są następstwa napaści Niemiec na Polskę, sprzedania sprawy polskiej w Jałcie przez naszych sojuszników i w końcu w latach 90-tych podjęcia decyzji, które umożliwiły wprowadzenie związków i zależności gospodarczych i politycznych, które dzisiaj ograniczają naszą suwerenność. Staliśmy się krajem neokolonialnym, w którym rolę bogatych magnatów grają korporacje zagraniczne. Niewiele osób wie, że gdyby udało nam się zmniejszyć wypływ pieniędzy z Polski o 30 proc., to oznaczałoby to dodatkowe prawie 1,5 proc. PKB. I trzeba tutaj zadać sobie pytanie: czy o Polskę – okradaną i zależną od zewnętrznych ośrodków władzy – walczyli Powstańcy? Chyba najlepiej odpowiada na ten temat Powstaniec prof. Witold Kieżun, który w swojej książce „Patologia transformacji” ukazał jak za bezcen przekazywano nasz majątek narodowy w okresie transformacji. Jak pozbawiano nas krok po kroku suwerenności.

WSPIERAJ  NASZE DZIAŁANIA!WPŁAĆ PRZEZ POLSKI SYSTEM
HOTPAY -
https://marszniepodleglosci.pl/hotpay/
Wpłać
rzez tPay

WPŁAĆ PRZY POMOCYPAYPAL
-https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=74MKSC3XCFQUA

Dane do przelewu tradycyjnego i inne formy przelewów na dole listu lub na stronie https://marszniepodleglosci.pl/wplaty/

Szanowni Państwo,

za nami wybory, w których głosy naszego środowiska po raz pierwszy okazały się decydujące w walce, której stawką był urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Gdyby nie nasza postawa ten ważny urząd i związane z nim prerogatywy przeszłyby w ręce człowieka, który wspiera organizacje LGBT, a który przekazał z budżetu stołecznego ogromne kwoty na szkolenia z tzw. „taktyk miejskich” organizacji anarchistycznych.

Za nami jeden z najdłuższych okresów wyborczych w historii Rzeczpospolitej. Począwszy od maja 2019 roku odbyły się wybory do: Europarlamentu, Sejmu i Senatu oraz wybory na urząd Prezydenta RP. Przed nami natomiast czas najważniejszy – czas regularnej, ciężkiej i oddolnej pracy dla Polski. Dopiero teraz będziemy mogli zobaczyć, ilu Polaków uaktywnia się tylko podczas wyborów, a ilu rozumie, że wyłącznie codzienną ciężką pracą możemy dokonać niemożliwego – odbudować cywilizację łacińską w Polsce. Pomimo wyborczych emocji naszym zadaniem jest nieustanna mobilizacja Polaków do wzięcia odpowiedzialności za swoją gminę, powiat, województwo i Ojczyznę w wielu sprawach społecznych, które latami leżały odłogiem. To właśnie w tej chwili zaczyna się decydująca wojna o przyszłość nie tylko Polski nie tylko Europy ale i całego świata. Wzrastające na świecie napięcie polityczne pomiędzy mocarstwami. Narastająca między nimi wojna handlowa, a także kryzys finansowy maskowany przez pseudopandemię koronawirusa są dowodami na to, że najbliższy czas będzie okresem wyjątkowego starcia cywilizacji życia i cywilizacji śmierci. Będziemy walczyć na każdym froncie o prawdę w:

  • przestrzeni publicznej na temat historii Polski,
  • wychowaniu naszych dzieci,
  • definiowaniu rodziny,
  • temacie prawa do własności,
  • kulturze.

Uda nam się to wyłącznie poprzez zbrojenie się moralne całego Narodu. Stowarzyszenie Marsz Niepodległości jest po to, żeby ponad podziałami politycznymi ożywiać zapał do walki – naszej wewnętrznej i w konsekwencji społecznej. Musimy przygotować naszą wolę do ponoszenia wyrzeczeń na rzecz obrony Polski.

ROBERT FOTOGRAFIA -
https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2019/05/60351506_2311163582240351_6381181521830608896_o.jpg

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Z narodowym pozdrowieniemRobert Bąkiewicz - podpis
ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU

PS Dziękuję Państwu za zaufanie. Wszystko to robimy nie dla interesu jakiejkolwiek partii, a dla dobra Polaków. Partie są przelotne i najczęściej antagonizują społeczeństwo - naszym celem jest łączyć oywateli ponad podziałami i uczyć ich jedności w sprawach najważniejszych.


WSPIERAJTRADYCYJNIEDANE DO PRZELEWU
:

Stowarzyszenie

"Marsz Niepodległości"
ul. Majdańska 1 lok.11
04-088 Warszawa

TYTUŁEM
:

Darowizna na cele statutowe

NUMER RACHUNKU (PKO BP)
:

34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

DLA WPŁAT ZAGRANICZNYCH
:

SWIFT BPKOPLPW

KONTA WALUTOWE (PKO BP)
:

EUR 35 1020 1013 0000 0602 0403 3205
USD 40 1020 1013 0000 0402 0403 3213
GBP 45 1020 1013 0000 0202 0403 3221

WSPIERAMONLINEWPŁAĆ PRZEZ POLSKI
SYSTEMHOTPAY
-https://marszniepodleglosci.pl/hotpay/
WPŁAĆ PRZEZ SYSTEM TPAY -
https://marszniepodleglosci.pl/tpay/
WPŁAĆ PRZEZ SYSTEM PAYPAL -
https://marszniepodleglosci.pl/paypal/WSPARCIE SMS
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI LOGO
STOWARZYSZENIE

"MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI"
ul. Majdańska 1/11
04-088 Warszawa

KRS: 0000406677ADRES KORESPONDENCYJNY:
ul. Ząbkowska 11/4, 03-736 Warszawa
E-MAIL:
kontakt(at)marszniepodleglosci.pl
LINIA INFORMACYJNA:
+48 500 072 622


Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie informacji z działań Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" z siedzibą w Warszawie. Najprawdopodobniej stało się tak poprzez udział w akcji petycyjnej na portalu PodpiszApel.pl. Jeżeli chcesz się wypisać z listy mailingowej Biuletynu Marszu Niepodległości, wyślij  wiadomość pisząc w tytule "rezygnuję z biuletynu" na adres poczty elektronicznej rodo(at)marszniepodleglosci.pl - UNSUBSCRIBE