MARSZ
NIEPODLEGŁOŚCI LOGORAZEM WALCZYMY O NIEPODLEGŁOŚĆ!


WSPOMÓŻ
MARSZNIEPODLEGŁOŚCI
-https://marszniepodleglosci.pl/strefa-sponsorow/Jeżeli nie widzą Państwo niniejszej widomości, to prosimy o skorzystanie z odnośnika - Biuletyn informacyjny Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" nr. 04/11/2019
Warszawa, 14.11.2019 r.Szanowni Państwo,
Pragnę Państwa poinformować z dumą, że X Marsz Niepodległości przeszedł ulicami Warszawy pomimo wielu medialnych kłamstw na nasz temat, pomimo prób blokady ze strony organizacji antypolskich.

OBRAZOBRAZ
OBRAZ
OBRAZOBRAZ

To właśnie Państwo jako główni sponsory Marszu Niepodległości dają nam takie możliwości, dlatego staram się na bieżąco informować Państwa o wszystkim, co Stowarzyszenie Marsz Niepodległości stara się robić dla Polski.  Bez Państwa nie bylibyśmy tak profesjonalnie przygotowani. Każda Państwa pomoc pozwala nam na robienie rzeczy coraz większych. OBRAZTrzy lata temu uruchomiłem wraz działaczami telewizję Media Narodowe, która działa na kanale YouTube  ma już 130 tysięcy subskrybentów. W tym roku powołałem Roty Marszu Niepodległości, które działają już w ponad 20 miejscach całej Polski i odegrały kluczową rolę w uświadomieniu Polaków na temat zagrożenia dotyczącego tematu bezprawnych roszczeń organizacji żydowskich. Co będzie w tym roku? Wszystko zależy od Państwa hojności! Mam nadzieje, że powoływany przeze mnie zespół ekspertów cały czas przekonywuje Państwa do naszego kierunku. Staramy się to robić ciężką, regularną i nieustępliwą walką.OBRAZSzanowni Państwo,

pragnę serdecznie podziękować wszystkim z Państwa, którzy wspomagają nas finansowo, wolontariuszom Straży Marszu Niepodległości, Młodzieży Wszechpolskiej, Rot Niepodległości i wszystkim wolontariuszom niezrzeszonym, który służą wszystkim uczestnikom Marszu Niepodległości. Państwa zaangażowanie daje nadzieję na przyszłość. Dodajecie nam wszystkim energii do pracy u podstaw. Niech Bóg nam powołuje jak najwięcej takich ludzi jak Wy! Dzięki Waszemu zaangażowaniu Polska i świat wie, że tu jest ziemia Maryi – Królowej Polski!


FILM -
https://youtu.be/fa4rmJ_ccsY

Czymże jest Polska? Widzimy co się dzieje na naszych oczach. Zniewieściali młodzieńcy, dziewczęta, które zaczynają przejmować męskie role. Tego jeszcze być może tak bardzo  nie widać w mniejszych miejscowościach i na polskich wsiach, ale dla mieszkańców dużych miast staje się to codziennością. OBRAT - ROTY.plZło weszło do szkół i już teraz mamy tego efekty – nasze dzieci uczy się wypowiadać słowo wolność przez wszystkie przypadki, ale nikt nie uczy ich rozróżniać wolności od swawoli, nikt nie mówi o tym, że przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść ale obojętność i strach. Marsz Niepodległości, to wydarzenie które powoduje, że świat zwraca się uwagę na Polskę i z nadzieją spogląda na to, co my Polacy z tym potencjałem zrobimy. Wszystko jest w naszych rękach – dlatego nie możemy liczyć wyłącznie na to, że zmienimy Polskę i damy impuls całemu światu przez jednodniowe zaangażowanie. Musimy działać regularnie na ulicach polskich miast i uświadamiać Polaków jak bardzo są okłamywani przez zagraniczne media. Dlatego zachęcam do wstąpienia do Rot Niepodległości . Walczmy razem i cały rok - niech Marsz Niepodległości będzie zwieńczeniem naszych corocznych działań!
 


Rober Bąkiewicz
-fotografia

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
Z narodowym pozdrowieniem,
Robert Bąkiewicz - podpis
ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU
Można też zaopatrzyć się w cegiełki naszego stowarzyszenia. Klikając na poniższe grafiki i wpłacając poprzez system płatności wsparcie otrzymają Państwo pamiątkową książkę, koszulkę, czy też kubek Mediów Narodowych.

 
KSIĄŻKAKUBEKKOSZULKA
WSPIERAJ
TRADYCYJNIE
DANE DO PRZELEWU:
Stowarzyszenie
"Marsz Niepodległości"
ul. Majdańska 1 lok.11
04-088 Warszawa
TYTUŁEM:

Darowizna na cele statutoweNUMER RACHUNKU (PKO BP):

34 1020 1013 0000 0602 0352 8726DLA WPŁAT ZAGRANICZNYCH:

SWIFT BPKOPLPWKONTO WALUTOWE (PKO BP):

EUR 35 1020 1013 0000 0602 0403 3205
USD 40 1020 1013 0000 0402 0403 3213
GBP 45 1020 1013 0000 0202 0403 3221
WSPIERAM
ONLINE

POLSKI SYSTEM WŁAT
HOTPAY -
https://marszniepodleglosci.pl/wplata-online/
WPŁAĆ PRZY POMOCY
PAYPAL -
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=74MKSC3XCFQUA


WSPARCIE
SMS
wsparcie
SMS


MARSZ
NIEPODLEGŁOŚCI LOGO
STOWARZYSZENIE

"MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI"
ul. Majdańska 1/11
04-088 Warszawa

KRS: 0000406677
ADRES KORESPONDENCYJNY:    
E-MAIL:    
LINIA INFORMACYJNA:    
ul. Ząbkowska 11/4, 03-736 Warszawa
kontakt(at)marszniepodleglosci.pl
+48 500 072 622
Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie informacji z działań Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" z siedzibą w Warszawie. Najprawdopodobniej stało się tak poprzez udział w akcji petycyjnej na portalu PodpiszApel.pl. Jeżeli chcesz się wypisać z listy mailingowej Biuletynu Marszu Niepodległości, wyślij  wiadomość pisząc w tytule "rezygnuję z biuletynu" na adres poczty elektronicznej rodo@marszniepodleglosci.com.