MARSZ
NIEPODLEGŁOŚCI LOGORAZEM WALCZYMY O NIEPODLEGŁOŚĆ!


WSPOMÓŻ
MARSZNIEPODLEGŁOŚCI
-https://marszniepodleglosci.pl/strefa-sponsorow/Jeżeli nie widzą Państwo niniejszej widomości, to prosimy o skorzystanie z odnośnika - Biuletyn informacyjny Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" nr. 03/11/2019
Warszawa, 10.11.2019 r.Szanowni Państwo,
ruszamy z jubleuszowym X Marszem Niepodległości, tymczasem środowiska lewicowe i ich komunistyczni sprzymierzeńcy zapowiadają chęć zakłócenia naszego zgromadzenia. Zanim jednak przejdę do tego tematu muszę Państa prosić o wsparcie, bo wciąż nie udało nam się zebrać pieniędzy na pokrcie kosztów naszego patriotycznego pochodu, a jeo koszty przekroczyły już ponad 300 tysięcy złotych. Bez Państwa zaangażowania finansowego nie będziemy mogli się rozwijać.OBRAZSzanowni Państwo,

OBRAZpo nieudanej, zeszłorocznej próbie wydania zakazu na organizację zgromadzenia publicznego i nieudanej próbie zawłaszczenia oddolnego, patriotycznego wydarzenia, jakim jest Marsz Niepodległości, przyszedł czas na kolejne szykany! Znowu władze miasta grożą rozwiązaniem naszej manifestacji. Tym razem skandaliczny atak na polskich patriotów przypuściła szefowa Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m. st. Warszawy. Ewa Gawor, podporucznik Milicji Obywatelskiej, absolwentka Wyższej Szkoły Oficerskiej im. Feliksa Dzierżyńskiego, która współpracowała z MSW Czesława Kiszczaka – ostrzega w mediach, że będzie reagowała na wszelkie przejawy „mowy nienawiści” i „nie zawaha się rozwiązać Marszu, jeśli zajdzie taka potrzeba”.SKANDAL W SĄDZIE!

OBRAZ

Otrzymaliśmy informacje, że nie tylko urząd miejski będzie próbował zakłócić nasze zgromadzenie. Wzdłuż trasy przemarszu tzw. kontrmanifestacje zapowiedziały skrajnie lewicowe grupy: Warszawski Strajk Kobiet, KOD i Obywatele RP. Również 11-go listopada ma się odbyć marsz organizowany przez Antifę. Patrząc na dotychczasowe osiągnięcia tych lewackich bojówek, należy zadać pytanie, po której stronie funkcjonariuszka komunistycznego reżimu jakiekolwiek służby powinny szukać nienawiści? Warto przypomnieć, że tuz przed Marszem Niepodległości zapadł skandaliczny wyrok, w którym osoby zakłócające Marsz Niepodległości zostały uniewinnione pomimo, że w sposób klarowny zakłócały nasze zgromadzenie publiczne. Wedle inforacji prasowych sędzia Michał Kowalski w uzasadnieniu podkreślił, że nie tylko ich czyn nie miał żadnych znamion wykroczenia, ale zasługuje na najwyższy szacunek i uznanie. Prosze wybaczyć za emocje, ale musze zapytać - gdzie jest sprawiedliwość?

Pomimo emocji wiele zależy od naszej odpowiedzialności, dlatego usimy wszyscy w najbliższy poniedziałek, w dniu naszego wielkiego święta, przemaszerować przez Warszawę w pokojowej atmosferze. Musimy w ten sposób pokazać, żeMarsz Niepodległości nie jest niczyją własnością, że jest to oddolne, społeczne wydarzenie, które ma łączyć Polaków. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za jego przebieg. Nie dajmy się sprowokować!

  
Pragnę również zapewnić Państwa, że jako organizatorzy Marszu Niepodległości nie pozwolimy bezkarnie obrażać polskich patriotów, uczestników tego wspaniałego wydarzenia. Kilka dni temu do sądu wpłynął pozew przeciwko Władysławowi Frasyniukowi. Przypomnę, że w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w skandaliczny sposób atakował on Marsz Niepodległości, a tym samym nas wszystkich, którzy jesteśmy jego uczestnikami. Już niebawem będzie musiał odpowiedzieć za szkalowanie działaczy narodowych. Myślimy już o kolejnych pozwach!
 


Rober Bąkiewicz
-fotografia

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
Z narodowym pozdrowieniem,
Robert Bąkiewicz - podpis
ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU
Można też zaopatrzyć się w cegiełki naszego stowarzyszenia. Klikając na poniższe grafiki i wpłacając poprzez system płatności wsparcie otrzymają Państwo pamiątkową książkę, koszulkę, czy też kubek Mediów Narodowych.

 
KSIĄŻKAKUBEKKOSZULKA
WSPIERAJ
TRADYCYJNIE
DANE DO PRZELEWU:
Stowarzyszenie
"Marsz Niepodległości"
ul. Majdańska 1 lok.11
04-088 Warszawa
TYTUŁEM:

Darowizna na cele statutoweNUMER RACHUNKU (PKO BP):

34 1020 1013 0000 0602 0352 8726DLA WPŁAT ZAGRANICZNYCH:

SWIFT BPKOPLPWKONTO WALUTOWE (PKO BP):

EUR 35 1020 1013 0000 0602 0403 3205
USD 40 1020 1013 0000 0402 0403 3213
GBP 45 1020 1013 0000 0202 0403 3221
WSPIERAM
ONLINE

POLSKI SYSTEM WŁAT
HOTPAY -
https://marszniepodleglosci.pl/wplata-online/
WPŁAĆ PRZY POMOCY
PAYPAL -
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=74MKSC3XCFQUA


WSPARCIE
SMS
wsparcie
SMS


MARSZ
NIEPODLEGŁOŚCI LOGO
STOWARZYSZENIE

"MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI"
ul. Majdańska 1/11
04-088 Warszawa

KRS: 0000406677
ADRES KORESPONDENCYJNY:    
E-MAIL:    
LINIA INFORMACYJNA:    
ul. Ząbkowska 11/4, 03-736 Warszawa
kontakt(at)marszniepodleglosci.pl
+48 500 072 622
Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie informacji z działań Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" z siedzibą w Warszawie. Najprawdopodobniej stało się tak poprzez udział w akcji petycyjnej na portalu PodpiszApel.pl. Jeżeli chcesz się wypisać z listy mailingowej Biuletynu Marszu Niepodległości, wyślij  wiadomość pisząc w tytule "rezygnuję z biuletynu" na adres poczty elektronicznej rodo@marszniepodleglosci.com.