SubscribeSzanowni Państwo,

nasza organizacja w przeciwieństwie do organizacji liberalnych jest coraz bardziej ograniczana przez zagraniczne portale społecznościowe. Usunięto już setki stron o tematyce narodowej, a stronę legalnie zarejestrowanej redakcji Mediów Narodowych administratorzy portalu Facebook usuwają automatycznie. Ucina się również zasięgi stron, które administrujemy. To powoduje, że nasze treści trafiają do o połowę mniejszej ilości odbiorców niż w latach ubiegłych. Z tego powodu pragniemy zachęcić do wpisania się do systemu wiadomości elektronicznych, dzięki któremu będziemy mogli mieć z Państwem kontakt i przypominać o naszych działaniach poprzez korespondencję elektroniczną.

Z narodowym pozdrowieniem,
Robert Bąkiewicz, Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

Verification Email was send with a code

Dziękujemy - [Name]. Adres [Email] jest teraz na liście do wysyłania naszego biuletynu.

Jaka jest tematyka list systemu wiadomości elektronicznych Stowarzyszenia “Marsz Niepodległości”?

  • Biuletyn Stowarzyszenia “Marsz Niepodległości” – pozwala na śledzenie w przygotowań do Marszu Niepodległości i Marszu Powstania Warszawskiego. Będziemy Państwu wysyłać najnowsze informacje grafiki i filmy promocyjne, które będą mogli Państwo udostępniać jako pierwsi. Będziemy też mogli Państwa mobilizować do działań w razie zagrożeń dla organizacji Marszu.
  • Media Narodowe – to legalnie zarejestrowany przez nas tytuł medialny, którego redakcja prowadzi portal internetowy i telewizję internetową. Zapisując się na listę Mediów Narodowych będą Państwo otrzymywać raz w tygodniu Narodowy Przegląd Tygodnia z najważniejszymi informacjami.