Konferencja prasowa – Wielka OFENSYWA wobec kłamliwych mediów!

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowej Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i Instytutu na rzecz Kultury Prawnej „Ordo Iuris”, która odbyła się pod siedzibą wydawcy telewizji TVN. Na konferencji prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz informował o ogromnej skali kłamstw i manipulacji mediów w Polsce, które uderzają nie tylko bezpośrednio w jego osobę, ale również w każdego patriotę, który kocha własną ojczyznę.

Uważamy, że najwyższa pora, żeby winni ponieśli konsekwencje. Ordo Iuris będzie reprezentowało nasze interesy

Robert Bąkiewicz

Tymi słowami prezes naszej organizacji poinformował o współpracy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, a także wyjaśnił, że zamierza pozwać dziennikarzy i media, które naruszyły jego dobre imię.

Uważamy, że doszło do naruszenia dóbr osobistych pana Roberta Bąkiewicza. Atak w tym momencie jest wycelowany w jedną osobę, ale cel jest inny. To Marsz Niepodległości.

mec. Filip Wołoszczak

Ataki mediów z kapitałem zagranicznym pokazują jak bardzo boją się one oddolnego ruchu patriotycznego, który w Polsce organizuje się wokół organizacji zarządzanych przez Roberta Bąkiewicza.

Pani Beata Trochanowska poinformowała o rozpoczęciu zbiórki podpisów pod petycją “Patriotyzm to nie faszyzm”. Już teraz zachęcamy wszystkich do jej podpisania.

Zachęcamy do obejrzenia konferencji.

https://youtu.be/-88kHoMoTWk