MARSZNIEPODLEGŁOŚCI LOGO
WWW.MARSZNIEPODLEGLOSCI.PLMARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020
godz. 14:00 Rondo Dmowskiego, Warszawa


WSPOMÓŻ
MARSZNIEPODLEGŁOŚCI
-https://marszniepodleglosci.pl/strefa-sponsorow/


W razie problemów z odczytaniem wiadomości lub działaniem odnośników, naciśnij odnośnik lub skopiuj go do swojej przeglądarki.

https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2020/10/SMN_20201027.html


Warszawa, 27.10.2020 r.
Szanowni Państwo,

zdecydowałem się powołać Straż Narodową do obrony Kościoła przed zaciekłymi atakami rozwścieczonych aktywistów lewicowych. Straż Narodowa ma być formacją samoobrony katolików, którzy padli ofiarą nagonki medialnej mediów zagranicznych i liberalnych. PUraz
jednego ze
Strażników
Narodowychomimo frazesów o demokracji okazuje się, że kiedy prawo nie jest zmieniane po myśli lewicowych ekstremistów, to ich działania koncentrują się na burdach, przemocy, wulgaryzmach i braku poszanowania dla kogokolwiek. Dlatego potrzebujemy zorganizowanej grupy ludzi, która broniąc naszych wartości i świętości, będzie potrafiła cierpieć i poświęcić się dla tych, którzy dzisiaj są uciskani.
 
W ostatnich dniach Polskę zalała żywa fala zajadłej i otwartej nienawiści wobec Kościoła Katolickiego. Największą agresję wobec Kościoła okazują kobiety, którym wmówiono, że bronią inne przedstawicielki swojej płci, zapominając o tych, które zabijane są jeszcze przed swoimi narodzinami. Paweł Lisicki w swoim artykule dla Do Rzeczy wspomina o przedstawicielach medialnych tzw. lewicy, którzy jawnie nawołują do przemocy i ataków na katolików, których obwiniają między innymi o tzw. „piekło kobiet”. Kiedy do głosu dochodzi własna wygoda i egoizm lewicowych działaczy, to nie ma już mowy o tolerancji, spokoju i dialogu, które tak chętnie postulują. Te trzy istnieją tylko wtedy, kiedy akurat wpisują się w ich ideologiczną narrację. Jako dowód możecie Państwo zobaczyć, jak wygląda nasz kolega ze Straży Narodowej po uderzeniu butelką rzuconą ze strony skrajnej lewicy. Rzucona kamieniami została również redaktorka Mediów Narodowych Agnieszka Jarczyk. Nie możemy na to dłużej pozwalać!

Wesprzyj
powstającą formacje
samoobrony katolickiej
Zachęcam do wspierania Straży Narodowej - https://zrzutka.pl/kj5t56

Straż
NarodowaJaka jest reakcja Kościoła na obecne wydarzenia? Hierarchowie nie nawołują do obrony wiary i świątyń, ale do tego, aby „nie prowokować”! Takie właśnie słowa padły z ust jednego z kapłanów! Nie da się ukryć, że Kościół katolicki jest pogrążony w głębokim kryzysie. Z żalem trzeba przyznać, że skończyły się czasy, kiedy najwięksi tego świata bali się samego papieża i mieli w poszanowaniu cały Kościół katolicki. Duchowni zapomnieli, że Kościół na Ziemi jest Kościołem walczącym, wojującym, który powinien podejmować działania w swojej obronie. Dlatego my, zwykli obywatele, musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Nie będziemy bronić pałaców biskupów, w których się pozamykali; będziemy bronić świętości, które porzucają na pastwę tłumu. Postanowiliśmy powołać w tym celu Straż Narodową, której bieżącym zadaniem jest obrona największego i najcenniejszego skarbu: wiary katolickiej poprzez tłumienie zajadłej agresji antagonistów z lewicy.

Relacje Mediów Narodowych:


WSPIERAJ  NAS REGULARNIE!WPŁAĆ PRZEZ POLSKI SYSTEM
HOTPAY -
https://marszniepodleglosci.pl/hotpay/
Wpłać
rzez tPay


Dane do przelewu tradycyjnego i inne formy przelewów podane są na dole listu
lub na stronie: https://marszniepodleglosci.pl/wplaty/

Szanowni Państwo,

powołanie oraz utrzymanie formacji, która w tak dramatycznych momentach może bronić najważniejszych dla Polaków wartości, wiąże się z kosztami, które możemy unieść tylko dzięki Państwa hojności. Środowiska LGBT oraz sympatyzujące z nimi ugrupowania mają zapewnione  ogromne możliwości finansowe i dlatego ich szanse na skuteczne działania są wysokie. W przeciwieństwie do nich nie upuszczamy z państwowego albo korporacyjnego kurka. Jesteśmy zależni od Państwa ofiarności. Każda darowizna z Państwa strony pozwoli nam na podjęcie kolejnych działań w obronie naszego wspólnego, narodowego dobra.

PRZYCZYŃ SIĘ DO OBRONY!

Oprócz wsparcia finansowego nawołujemy Państwa także do modlitwy, która jest konieczna, aby jakiekolwiek podejmowane inicjatywy się powiodły. Ufamy w Państwa pomoc, ponieważ robią to Państwo przede wszystkim dla siebie i swoich bliskich. My ze swojej strony zrobimy wszystko, na co pozwalają nam nasze możliwości, i Państwa także o to prosimy. Razem możemy zdziałać naprawdę wiele!
ROBERT FOTOGRAFIA -
https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2019/05/60351506_2311163582240351_6381181521830608896_o.jpg

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Z narodowym pozdrowieniemRobert Bąkiewicz - podpis
ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU


WSPIERAJTRADYCYJNIEDANE DO PRZELEWU
:
Stowarzyszenie
Marsz Niepodległości
ul. Majdańska 1 lok.11
04-088 WarszawaTYTUŁEM:

Darowizna na cele statutoweNUMER RACHUNKU:
KONTO OBSŁUGUJE - PKO BANK POLSKI

34 1020 1013 0000 0602 0352 8726$ (USD) KONTO WALUTOWE:
KONTO OBSŁUGUJE - PKO BANK POLSKI


40 1020 1013 0000 0402 0403 3213€ (EUR) KONTO WALUTOWE:
KONTO OBSŁUGUJE - PKO BANK POLSKI


35 1020 1013 0000 0602 0403 3205£ (GBP) KONTO WALUTOWE:
KONTO OBSŁUGUJE - PKO BANK POLSKI

45 1020 1013 0000 0202 0403 3221INNE PRZELEWY ZAGRANICZNE:
KONTO OBSŁUGUJE - PKO BANK POLSKI

PL34 1020 1013 0000 0602 0352 8726
KOD SWIFT:
BPKOPLPW
WSPIERAMONLINEWPŁAĆ PRZEZ POLSKI
SYSTEMHOTPAY
-https://marszniepodleglosci.pl/hotpay/
Jeżeli odnośnik w grafice nie działa prosimy o skopiowanie go do przeglądarki:
https://marszniepodleglosci.pl/hotpay/
WPŁAĆ PRZEZ SYSTEM TPAY -
https://marszniepodleglosci.pl/tpay/
Jeżeli odnośnik w grafice nie działa prosimy o skopiowanie go do przeglądarki:
https://marszniepodleglosci.pl/tpay/


WSPARCIE SMS
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI LOGO
STOWARZYSZENIE

"MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI"
ul. Majdańska 1/11
04-088 Warszawa

KRS: 0000406677ADRES KORESPONDENCYJNY:
ul. Ząbkowska 11/4, 03-736 Warszawa
E-MAIL:
kontakt(at)marszniepodleglosci.pl
LINIA INFORMACYJNA:
+48 500 072 622


Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie informacji z działań Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" z siedzibą w Warszawie. Najprawdopodobniej stało się tak poprzez udział w akcji petycyjnej na portalu PodpiszApel.pl. Jeżeli chcesz się wypisać z listy mailingowej Biuletynu Marszu Niepodległości, wyślij  wiadomość pisząc w tytule "rezygnuję z biuletynu" na adres poczty elektronicznej rodo(at)marszniepodleglosci.pl - UNSUBSCRIBE