MARSZNIEPODLEGŁOŚCI LOGO
WWW.MARSZNIEPODLEGLOSCI.PLPROSIMY O 1% PAŃSTWA PODATKU
KRS: 0000406677


WSPOMÓŻ
MARSZNIEPODLEGŁOŚCI
-https://marszniepodleglosci.pl/strefa-sponsorow/


Jeżeli nie widzą Państwo niniejszej widomości lub mają Państwo problem z otwieraniem załączników, to prosimy o skorzystanie z odnośnika klikając >>TUTAJ<< lub skopiowanie  do swojej przeglądarki następującego adresu: https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2020/07/SMN_20200710.html

Warszawa, 10.07.2020 r.
Szanowni Państwo,

co się dzieje w Państwie Polskim! Wszyscy stają się nam przychylni, politycy Prawa i Sprawiedliwości noszą Polskę Walczącą w klapie, a zwolennicy reform w stylu zachodnim mówią:

Jeżeli Marsz Niepodległości nie będzie wykorzystywany politycznie i nie będzie na nim scen, jakie widzieliśmy lata temu, (...) to chętnie wezmę w nim udział.
- deklaruje Rafał Trzaskowski w Polsat News,

To były bardzo małe grupy osób, których później zachowanie rzutowało na cały Marsz Niepodległości
- mówił o Marszu Niepodległości Borys Budka.

Wywołany publicznie do tablicy jako prezes Marszu Niepodległości przypomniałem na konferencji prasowej Polakom kim jest Borys Budka, Rafał Trzaskowski i środowisko Koalicji Obywatelskiej.

Zaraz potem zaapelowałem obecnego Prezydenta Andrzeja Dudę do tego, żeby przekonał elektorat narodowo-konserwatywny.

Co powinien zrobić, żeby tak się stało:
  1. Wyjąć z zamrażarki sejmowej projekty ustaw #STOP447 i #ZATRZYMAJaborcję.
  2. Wycofać się z konwencji stambulskiej.
  3. Zapewnić rodzicom większy wpływ na edukowanie ich dzieci.

OTO EFEKT!
OBRAZOkazało się, że nasza presja i nasz sposób działania przyniósł konkretne efekty. Prezydent zapowiedział przed kamerami, że nie dopuści do realizacji roszczeń żydowskich i zarzucił swojemu kontrkandydatowi, że w tej sprawie nie udzielił on jednoznacznego stanowiska. Stwierdził również, że wprowadzi projekt ustawy, który będzie chronił nasze dzieci w szkołach przed środowiskami LGBT. Teraz, jako środowisko niepodległościowe, nie będziemy już tylko pilnować projektu #STOP447, który dzięki Państwa pomocy znajduje się w Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, ale dopilnujemy również przedwyborczego zobowiązania złożonego przez Prezydenta RP ws. wniesienia i optowania za opisanym wyżej projektem. Kolejny raz udowadniamy, że dojrzałe i przemyślane działanie, które nastawione jest na szukanie prawdy, przynosi owoce. Pragniemy działać dla Polski właśnie w taki sposób – broniąc prawdy!

LINK DO MATERIAŁU WIDEO >
https://youtu.be/fYnCjHOSops

OBRAZ

WSPIERAJ  NASZE DZIAŁANIA!WPŁAĆ PRZEZ POLSKI SYSTEM
HOTPAY -
https://marszniepodleglosci.pl/hotpay/
Wpłać
rzez tPay

WPŁAĆ PRZY POMOCYPAYPAL
-https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=74MKSC3XCFQUA

Dane do przelewu tradycyjnego i inne formy przelewów na dole listu lub na stronie https://marszniepodleglosci.pl/wplaty/

Szanowni Państwo,

odkąd jestem Prezesem Marszu Niepodległości powtarzam cały czas, że budowanie silnego środowiska niepodległościowego należy rozpocząć nie od konstrukcji dachu, a od silnych fundamentów. Mówiąc o tym, zawsze miałem na myśli silne organizacje, które będą zarządzane przez sprofesjonalizowane kadry. Cały czas realizuję ten cel: Media Narodowe, Roty Marszu Niepodległości i nowe inicjatywy. Bez fundamentów będziemy cały czas żyć w bańce iluzji, która pęknie przy kolejnym rozczarowaniu. Środowisko niepodległościowe potrzebuje stałości, regularności i nieustępliwości, ale jeszcze bardziej musimy zrozumieć, że pomimo różnych spojrzeń na sprawy doczesne łączy nas cały czas jeden cel: Katolicka i Niepodległa Polska. Zbudujemy ją podejmując decyzje na podstawie miłości do Ojczyzny, a zawiedziemy, jeżeli w podejmowaniu decyzji nasze oczy przysłoni nienawiść i wirus partyjniactwa.

Marsz Niepodległości jest organizacją społeczną i takiego charakteru tej organizacji broniłem, bronię i nadal będę bronił przed zakusami ugrupowań politycznych.
Być społecznikiem, to znaczy działać dla wyznaczonego celu w przestrzeni społeczno-politycznej. Naszym celem jest krzewienie idei niepodległej Polski. Dlatego wychodzimy na ulicę aby bronić prawdy i wartości a nie interesu partyjnego. Niestety stanie w prawdzie często kończy się konfrontacją z tymi, którzy mają swoje interesy polityczne, a te często z prawdą nie mają nic wspólnego. Zapominają oni wtedy o tym wszystkim, co zawdzięcza środowisko niepodległościowe Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości. Zapominają, że do polityki idzie się po to, żeby służyć naszemu Narodowi, a nie po to, żeby za wszelką cenę dojść do władzy.

Kiedy zmieniają się okoliczności, musimy pamiętać, że działamy dla Państwa Polskiego, a nie przeciw jakiejkolwiek partii. Warto sobie wtedy też przypomnieć, że zło rozwija się wtedy, kiedy oddajemy mu przestrzeń. Celem Marszu Niepodległości jest Niepodległa Polska. Do tego potrzebujemy zjednoczonego Narodu, który w odpowiednim czasie wyjdzie na ulice i zrzuci kajdany neokolonialnego poddaństwa. Na to potrzebujemy czasu, w trakcie którego musimy ciężko pracować u podstaw i cały czas się rozwijać. Być może ten właśnie czas sprawi, że Polacy zobaczą dalszy rozpad zgniłej zachodniej cywilizacji. Andrzej Duda to nie jest najlepszy kandydat, ale Trzaskowski jest poza jakąkolwiek skalą.

Człowiek, który finansował ćwiczenia z taktyki miejskiej działaczom lewicowym, nie może dostać budżetu prezydenckiego. Ta sprawa już dawno powinna być przedmiotem zainteresowania Prokuratora Generalnego. Dlatego zachęcam Państwa do złożenia podpisu pod petycją w tej sprawie, a już niebawem złożymy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Rafała Trzaskowskiego.

PODPISZ PETYCJĘ -
https://roty.pl/kampanie/trzaskowski-pod-sad/


Do podpisania petycji może zachęci Państwa fakt, iż zajęcia prowadzić miał tzw. Kolektyw Szarańcza. Na stronie Biennale Warszawa możemy przeczytać czym zajmuje się Szarańcza:

Grupa oddolna, której celem jest tworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy na temat akcji bezpośrednich. Prowadzimy warsztaty, polegające na demokratycznej dyskusji pomiędzy osobami na każdym poziomie doświadczenia akcyjnego. Dajemy czas uczestniczkom na dzielnie się wiedzą między sobą, zadawanie pytań, trening. Zajmujemy się takimi zagadnieniami jak szybkie podejmowanie decyzji, bezpieczeństwo, techniki demonstrowania itp.

KONFERENCJA PRASOWA ZOBACZ >
https://youtu.be/P4se2I4NTyc Oprócz petycji również sami złożyliśmy wniosek do prokuratury z zawiadomieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Rafała Trzaskowskiego. Link do konferencji poniżej. Jeszcze raz zachęcam do podpisania petycji.


ROBERT FOTOGRAFIA -
https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2019/05/60351506_2311163582240351_6381181521830608896_o.jpg

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Z narodowym pozdrowieniemRobert Bąkiewicz - podpis
ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU

PS Niech Bóg błogosławi Polsce na najbliższy tydzień, w którym rozgrywają się losy Polski.


WSPIERAJTRADYCYJNIEDANE DO PRZELEWU
:

Stowarzyszenie

"Marsz Niepodległości"
ul. Majdańska 1 lok.11
04-088 Warszawa

TYTUŁEM
:

Darowizna na cele statutowe

NUMER RACHUNKU (PKO BP)
:

34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

DLA WPŁAT ZAGRANICZNYCH
:

SWIFT BPKOPLPW

KONTA WALUTOWE (PKO BP)
:

EUR 35 1020 1013 0000 0602 0403 3205
USD 40 1020 1013 0000 0402 0403 3213
GBP 45 1020 1013 0000 0202 0403 3221

WSPIERAMONLINEWPŁAĆ PRZEZ POLSKI
SYSTEMHOTPAY
-https://marszniepodleglosci.pl/hotpay/
WPŁAĆ PRZEZ SYSTEM TPAY -
https://marszniepodleglosci.pl/tpay/
WPŁAĆ PRZEZ SYSTEM PAYPAL -
https://marszniepodleglosci.pl/paypal/WSPARCIE SMS
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI LOGO
STOWARZYSZENIE

"MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI"
ul. Majdańska 1/11
04-088 Warszawa

KRS: 0000406677ADRES KORESPONDENCYJNY:
ul. Ząbkowska 11/4, 03-736 Warszawa
E-MAIL:
kontakt(at)marszniepodleglosci.pl
LINIA INFORMACYJNA:
+48 500 072 622


Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie informacji z działań Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" z siedzibą w Warszawie. Najprawdopodobniej stało się tak poprzez udział w akcji petycyjnej na portalu PodpiszApel.pl. Jeżeli chcesz się wypisać z listy mailingowej Biuletynu Marszu Niepodległości, wyślij  wiadomość pisząc w tytule "rezygnuję z biuletynu" na adres poczty elektronicznej rodo(at)marszniepodleglosci.pl - UNSUBSCRIBE