MARSZNIEPODLEGŁOŚCI LOGO
WWW.MARSZNIEPODLEGLOSCI.PLTylko razem zwyciężymy!WSPOMÓŻ
MARSZNIEPODLEGŁOŚCI
-https://marszniepodleglosci.pl/strefa-sponsorow/


Jeżeli nie widzą Państwo niniejszej widomości lub mają Państwo problem z otwieraniem załączników, to prosimy o skorzystanie z odnośnika klikając >>TUTAJ<< lub skopiowanie  do swojej przeglądarki następującego adresu: https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2020/06/SMN_20200606.html

Warszawa, 06.06.2020 r.
Drodzy Darczyńcy Marszu Niepodległości i Mediów Narodowych!

Każdy z Państwa widział już zapewne przerażające obrazy i filmy ujawniające, w jaki sposób podjudzona społeczność pastwi się nad zwykłymi ludźmi bijąc i kopiąc. Nie oszczędza ona w swoich ciosach ani kobiet, ani osób starszych, ani niepełnosprawnych. Po pobiciu buntownicy okradają z dobytku całego życia. Te obrazy przerażają i powinny stanowić początek głębokiej refleksji.

OBRAZ - Bestialskie
zachowanie anarchistówAgresja lewicy wzrasta z roku na rok: zamieszki, dewastacje, pobicia, świętokradztwa, a wszystko przy finansowym wsparciu „filantropów” spod znaku Sorosa i polityków takich jak Rafał Trzaskowski. Doświadczyliśmy już symptomów ich antypatii. Pamiętacie Państwo sprawę opryszków, którzy zajechali drogę wolontariuszowi organizacji Prolife? Nie ma co czekać, aż plaga z USA w pełni przeniesie się do nas. Otworzyliśmy zrzutkę na Straż Marszu Niepodległości – organizację, która od lat ochrania patriotyczne wydarzenia przed lewacką agresją. Pragnę Państwa zapewnić, że gdyby podobna sytuacja nastała w Polsce, to Straż Marszu Niepodległości wyjdzie na ulice, aby bronić zwykłych Polaków.

Wydarzenia jakie mają miejsce w USA, pokazują nam, do czego będzie chciała doprowadzić lewica również w Polsce. Powód nie będzie ważny, bo sztucznie wygeneruje się go w mediach, których kapitał wspiera takie organizacje jak Antifa. Właśnie ona dokłada dziś wszelkich starań, aby ze środowiska niepodległościowego zrobić nazistów i faszystów, zaprzeczając tym samym historii, która przypomina, że polscy Narodowcy z nazizmem i faszyzmem walczyli z karabinem w ręku, że Polscy Narodowcy ginęli w obronie słabszych przed okrucieństwem i tyranią bolszewizmu, nazizmu i faszyzmu.
OBRAZ - Straż
Marszu vs antifa - co wybierasz?

WSPIERAJ  NASZE DZIAŁANIA!WPŁAĆ PRZEZ POLSKI SYSTEM
HOTPAY -
https://marszniepodleglosci.pl/hotpay/
Wpłać
rzez tPay

WPŁAĆ PRZY POMOCYPAYPAL
-https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=74MKSC3XCFQUA

Dane do przelewu tradycyjnego i inne formy przelewów na dole listu lub na stronie https://marszniepodleglosci.pl/wplaty/

Szanowni Państwo,

Straż Marszu Niepodległości to grupa wolontariuszy, którzy często pracują jako ratownicy medyczni, strażacy oraz pracownicy ochrony, kierowcy, prawnicy i przedsiębiorcy. Poświęcają oni swój czas dla naszego bezpieczeństwa podczas wielu manifestacji. Powołani zostali nie do rewolucji lecz do niesienia porządku. Na Marszu Niepodległości wykazywali się tak wielkim profesjonalizmem, że otrzymali wyrazy uznania od służb porządkowych. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to będziemy bronić Państwa przed bolszewickim podejściem do prawa własności, będziemy bronić Polaków przed ludźmi, dla których słowo honor nie istnieje. 

OBRAZ -
https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2020/06/20200606_SMN_04.png Straż Marszu Niepodległości z pewnością dla wielu pozostaje niezauważona. W każdym z naszych wspólnych przedsięwzięć bierze udział Straż Marszu Niepodległości. Dostrzegamy ją, gdy jest w kamizelkach i prowadzi bezpośrednie działania zabezpieczające. Nie widzimy natomiast większości jej wysiłku: planowania, działań rozpoznawczych, szkoleń, przygotowań logistycznych, dowodzenia i wielu, wielu innych zadań, które ta formacja realizuje. Szczególną rolę we wszelkich działaniach pełni dobrze zaplanowana i przygotowana logistyka. Bez niej Straż Marszu byłaby jedynie improwizacją, której ze wszystkich sił unikamy. Stawiamy na solidną i wzorową organizację.

Zaledwie od ostatniego Marszu Niepodległości II Samodzielny Pluton Logistyczny Straży Marszu Niepodległości przepracował kilkaset osobogodzin oraz dokonał zakupów na kilkanaście tysięcy złotych – wszystko to w ramach przygotowań do kolejnego Marszu Niepodległości i zabezpieczenia innych wydarzeń w 2020 roku. Poza wielkim logistycznym przedsięwzięciem, jakim jest wielka patriotyczna manifestacja 11 listopada, Straż Marszu Niepodległości zabezpiecza i organizuje (bądź pomaga w organizacji) między innymi takie przedsięwzięcia jak: Marsz Żołnierzy Wyklętych, Marsz Świętości Życia, Marsze dla Życia i Rodziny, Marsz Powstania Warszawskiego.

OBRAZ - Straż MarszuPrzeprowadzenie oraz zabezpieczenie każdego z tych wydarzeń wymaga ogromnych nakładów finansowych. Na naszych barkach spoczywa pokrycie zarówno kosztów szkoleń dla członków Straży Marszu Niepodległości, zakwaterowanie, jak i zakup niezbędnego sprzętu. Ponosimy te koszty, by móc w profesjonalny sposób zapewnić każdemu z Państwa bezpieczeństwo podczas organizowanych przez nas wydarzeń. OBRAZ - Straż MarszuZaledwie w tym roku zakupiliśmy: środki zabezpieczenia indywidualnego dla członków Straży, środki łączności, sprzęt nagłośnieniowy, plecaki na wyposażenie drużyn Straży, latarki czołowe, środki opatrunkowe i apteczki osobiste dla strażników, wyposażenie elektryczne, środki obserwacji dziennej oraz wyposażenie namiotów. Wynajęliśmy również nowy magazyn, który umożliwi nam przechowywanie tego sprzętu.
OBRAZ - Straż MarszuDzięki tym zakupom cały czas podnosimy zdolności logistyczne Straży Marszu Niepodległości. Rośnie stopień niezależności Straży oraz skraca się czas osiągania zdolności naszych pododdziałów do działań zabezpieczających.

Bez Państwa wsparcia nie byłoby to możliwe. Dlatego też pragnę bardzo serdecznie podziękować za każdą złotówkę, którą wpłacili Państwo na rzecz Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
To dzięki tym środkom II Samodzielny Pluton Logistyczny może przygotowywać zaplecze sprzętowe i organizacyjne dla pozostałych pododdziałów Straży Marszu Niepodległości. Środki te umożliwią nam też prowadzenie regularnych szkoleń niezbędnych do utrzymania jej sprawności.
ROBERT FOTOGRAFIA -
https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2019/05/60351506_2311163582240351_6381181521830608896_o.jpg

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Z narodowym pozdrowieniemRobert Bąkiewicz - podpis
ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU

PS Kiedy widzę Amerykanów, tych czarnych i tych białych, którzy bronią dorobku całego życia przed ludźmi, dla których kradzież staje się zabawą, przy której można jeszcze kogoś pobić, to modlę się o odrodzenie polskich elit – mądrych, rozumnych, potrafiących udzielać rad, mężnych, umiejętnych, pełnych bojaźni Bożej i pobożnych. Takich elit dzisiaj Polsce trzeba.


WSPIERAJTRADYCYJNIEDANE DO PRZELEWU
:

Stowarzyszenie

"Marsz Niepodległości"
ul. Majdańska 1 lok.11
04-088 Warszawa

TYTUŁEM
:

Darowizna na cele statutowe

NUMER RACHUNKU (PKO BP)
:

34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

DLA WPŁAT ZAGRANICZNYCH
:

SWIFT BPKOPLPW

KONTA WALUTOWE (PKO BP)
:

EUR 35 1020 1013 0000 0602 0403 3205
USD 40 1020 1013 0000 0402 0403 3213
GBP 45 1020 1013 0000 0202 0403 3221

WSPIERAMONLINEWPŁAĆ PRZEZ POLSKI
SYSTEMHOTPAY
-https://marszniepodleglosci.pl/hotpay/
WPŁAĆ PRZEZ SYSTEM TPAY -
https://marszniepodleglosci.pl/tpay/
WPŁAĆ PRZEZ SYSTEM PAYPAL -
https://marszniepodleglosci.pl/paypal/WSPARCIE SMS
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI LOGO
STOWARZYSZENIE

"MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI"
ul. Majdańska 1/11
04-088 Warszawa

KRS: 0000406677ADRES KORESPONDENCYJNY:
ul. Ząbkowska 11/4, 03-736 Warszawa
E-MAIL:
kontakt(at)marszniepodleglosci.pl
LINIA INFORMACYJNA:
+48 500 072 622


Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie informacji z działań Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" z siedzibą w Warszawie. Najprawdopodobniej stało się tak poprzez udział w akcji petycyjnej na portalu PodpiszApel.pl. Jeżeli chcesz się wypisać z listy mailingowej Biuletynu Marszu Niepodległości, wyślij  wiadomość pisząc w tytule "rezygnuję z biuletynu" na adres poczty elektronicznej rodo(at)marszniepodleglosci.pl - UNSUBSCRIBE