MARSZNIEPODLEGŁOŚCI LOGO
WWW.MARSZNIEPODLEGLOSCI.PLPROSIMY O 1% PAŃSTWA PODATKU
KRS: 0000406677


WSPOMÓŻ
MARSZNIEPODLEGŁOŚCI
-https://marszniepodleglosci.pl/strefa-sponsorow/


Jeżeli nie widzą Państwo niniejszej widomości lub mają Państwo problem z otwieraniem załączników, to prosimy o skorzystanie z odnośnika klikając >>TUTAJ<< lub skopiowanie  do swojej przeglądarki następującego adresu: https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2020/03/SMN_20200324.html

Warszawa, 24.03.2020 r.
Drodzy Przyjaciele Marszu Niepodległości i Mediów Narodowych!

widok ludzi leżących na korytarzach szpitali w Hiszpanii i trumny w kaplicach włoskich placówek medycznych sprawia, że człowiek zaczyna zastanawiać się nad sprawami duchowymi. Obrazy z zachodu motywują nas do zadumy, pod wpływem której możemy wyjść z tego kryzysu silniejsi jako Naród. Właśnie dlatego piszę ten list.  Pragnę z całego serca zachęcić Państwa do dokonania w swoich parafiach, domach czy też w swojej pracy aktu zawierzenia Polski Niepokalanemu Sercu Maryi. Ufam, że Jej wstawiennictwo w obecnym czasie uchroni nas od skutków panującej epidemii.

Akt zawierzenia jest już dostępny na stronie, której założenie obiecałem w poprzedniej wiadomości elektronicznej - oto jej adres: https://niepokalanesercemaryi.pl/. W ciągu tygodnia udało nam się uruchomić witrynę, która została przetłumaczona na 8 języków. Jak Państwo już wiedzą, ma ona na celu rozpowszechnianie idei zawierzenia Polski w tym trudnym czasie Niepokalanemu Sercu Maryi.

STRONA -
https://niepokalanesercemaryi.pl/
Już kilka portali katolickich za granicą informuje, że Polacy 25 marca w dzień Zwiastowania Pańskiego chcą prosić swoją Królową o pomoc. Czasu jest niewiele, stąd też proszę Państwa o rozpropagowanie informacji o tej niezwykle ważnej inicjatywie oraz aby spróbowali Państwo zmobilizować wszystkich bliskich do dokonania tego aktu zawierzenia.

(https://niepokalanesercemaryi.pl/zawierzamNSM/)


Zasugerowana przez nas treść aktu zawierzenia została przyjęta w różnych parafiach, a nawet na terenie jednej z polskich diecezji. Le Salon Beige, popularny francuski portal katolicki, informuje o inicjatywie aktu zawierzenia i zachęca swoich czytelników do złączenia się z Polakami w modlitwie w dniu 25 marca. Podobne akty mają miejsce na świecie: Episkopat Naglii zrobi to 29 marca, a 25 marca br. w święto Zwiastowania Pańskiego kardynał António Marto odda w Fatimie Portugalię i Hiszpanię Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi.

Naszą inicjatywę poparli już między innymi: prof. dr hab. Jacek Bartyzel, dziennikarz Paweł Lisicki i Jan Pospieszalski, pisarz i publicysta Wojciech Sumliński. Może Państwo wiedzą kto mógłby jeszcze ją nagłośnić? Aktualności w tej sprawie udostępniamy na naszej stronie.

Zachęcam również do obejrzenia programu w telewizji MediaNarodowe.info z dr Wojciechem Golonką, który objaśnia inicjatywę zawierzenia.
WYWIAD WIDEO Z DR
WOJCIECHEM GOLONKA -
https://youtu.be/7qnjVFaERog

ZAWIERZMY NIEPOKALANEMU SERCU MARYISzanowni Państwo,

bez modlitwy nawet najskuteczniejsze działania nie będą przynosiły owoców. Jesteśmy dumnymi Polakami, których wartości oparte są na świętej wierze katolickiej. Pomimo wielu trudów i jakże trudnych sytuacji w naszej historii, to właśnie w Bogu upatrywaliśmy zawsze nadziei. Dzięki temu do tej pory trwamy jako Naród. Zważając na wszystko to, co już otrzymaliśmy, pragnę prosić o Państwa aktywność. Proszę o przekazywanie swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym krótkiej informacji SMS:

W środę 25 marca 2020 r. w święto Zwiastowania Pańskiego, w łączności z całym Kościołem Świętym zawierzamy Polskę Niepokalanemu Sercu Maryi. Wejdź na stronę www.niepokalanesercemaryi.pl – pobierz akt zawierzenia i odmów go wraz z rodziną i bliskimi. Koniecznie przekaż tę wiadomość wszystkim bliskim i znajomym.

Mogą Państwo również kierować prośby do swoich proboszczów, czy mogliby umożliwić dokonanie tego aktu zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi przed ołtarzem w parafiach powierzonym im przez biskupów. Można również poprosić proboszcza swojej parafii o wydrukowanie aktu zawierzenia i rozłożenie go jutro w ławkach parafialnych.

Jak Państwo widzą jest wiele możliwości, którymi możemy dotrzeć z apelem przy zachowaniu szczegółnych środków ostrożności.

Żyję głęboką nadzieją, że, poprzez wiarę i miłość do Boga naszego Narodu, Maryja wyprosi potrzebne łaski. Z prośby, w której Matka Boża sama nazwała siebie Królową Polski, wynika, że darzy nas Ona szczególnymi względami. To właśnie za Jej wstawiennictwem Bóg może spojrzeć przychylnym okiem na naszą Ojczyznę.
ROBERT FOTOGRAFIA -
https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2019/05/60351506_2311163582240351_6381181521830608896_o.jpg

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Z narodowym pozdrowieniemRobert Bąkiewicz - podpis
ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU

PS Pozwolę sobie jeszcze jutro wysłać wiadomość przypominającą o akcie zawierzenia, ale już wyłącznie z jego treścią. Nie czekajmy z wydrukowaniem aktu, przecież już teraz możemy przekazać go księżom,  rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Już teraz działajmy wedle zasady św. Ignacego Loyoli – działajmy tak, jakby wszystko zależało od nas i módlmy się tak, jakby wszystko zależało od Pana Boga!


WSPIERAJTRADYCYJNIEDANE DO PRZELEWU
:

Stowarzyszenie

"Marsz Niepodległości"
ul. Majdańska 1 lok.11
04-088 Warszawa

TYTUŁEM
:

Darowizna na cele statutowe

NUMER RACHUNKU (PKO BP)
:

34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

DLA WPŁAT ZAGRANICZNYCH
:

SWIFT BPKOPLPW

KONTA WALUTOWE (PKO BP)
:

EUR 35 1020 1013 0000 0602 0403 3205
USD 40 1020 1013 0000 0402 0403 3213
GBP 45 1020 1013 0000 0202 0403 3221

WSPIERAMONLINEWPŁAĆ PRZEZ POLSKI
SYSTEMHOTPAY
-https://marszniepodleglosci.pl/hotpay/
WPŁAĆ PRZEZ SYSTEM TPAY -
https://marszniepodleglosci.pl/tpay/
WPŁAĆ PRZEZ SYSTEM PAYPAL -
https://marszniepodleglosci.pl/paypal/WSPARCIE SMS
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI LOGO
STOWARZYSZENIE

"MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI"
ul. Majdańska 1/11
04-088 Warszawa

KRS: 0000406677ADRES KORESPONDENCYJNY:
ul. Ząbkowska 11/4, 03-736 Warszawa
E-MAIL:
kontakt(at)marszniepodleglosci.pl
LINIA INFORMACYJNA:
+48 500 072 622


Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie informacji z działań Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" z siedzibą w Warszawie. Najprawdopodobniej stało się tak poprzez udział w akcji petycyjnej na portalu PodpiszApel.pl. Jeżeli chcesz się wypisać z listy mailingowej Biuletynu Marszu Niepodległości, wyślij  wiadomość pisząc w tytule "rezygnuję z biuletynu" na adres poczty elektronicznej rodo(at)marszniepodleglosci.pl - UNSUBSCRIBE