MARSZ
NIEPODLEGŁOŚCI LOGORAZEM WALCZYMY O NIEPODLEGŁOŚĆ!


WSPOMÓŻ
MARSZNIEPODLEGŁOŚCI
-https://marszniepodleglosci.pl/strefa-sponsorow/Jeżeli nie widzą Państwo niniejszej widomości lub mają Państwo problem z otwieraniem załączników, to prosimy o skorzystanie z odnośnika - Biuletyn informacyjny Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" nr. 20/12/2019 lub skopiowanie adresu do swojej przeglądarki - https://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2020/01/SMN20200121.html
Warszawa, 29.01.2020 r.Szanowni Państwo,
jesteśmy już po podsumowaniu naszych działań w ubiegłym roku. Dlatego pragnę się dzisiaj z Państwem podzielić kilkoma refleksjami na temat naszych wspólnych osiągnięć w 2019 roku i planów na przyszłość.

Przede wszystkim ubiegły rok był dobrym rokiem dla polskiej ideowej prawicy. Mogliśmy zaobserwować ogromny rozwój potencjału społecznego środowiska Marszu Niepodległości. Rodacy organizowali się oddolnie, społecznie, dla dobra naszej Ojczyzny. Dziś mogę powiedzieć, że zdaliśmy egzamin - nie zawiedliśmy zaufania, jakim nas Państwo obdarzyliście. Ciężką pracę wielu wolontariuszy i wsparcie tysięcy Polaków udało się przełożyć na konkretne działania. Oto kilka z nich:

#NieDlaRoszczeń

OBRAZOgromna w skali naszych możliwości akcja informacyjna #NieDlaRoszczeń okazała się wielkim sukcesem. Przy Państwa pomocy środowiska narodowe, patriotyczne stały się obrońcą polskich interesów i polskiej racji stanu. Dzięki Bożej Opatrzności udało nam się zaktywizować tysiące Polaków, którzy odpowiedzieli na nasze wezwanie, udostępniając informacje i czynnie wspierając nasze działania. Akcja zdobyła poparcie społeczeństwa i pokazała, że mamy realny wpływ na to, co się dzieje w naszej Ojczyźnie.
Poprzez oddolne, społeczne działanie, finansowane przez Państwa - polskich patriotów, wspierane modlitwą tysięcy Rodaków z kraju i zagranicy udało się osiągnąć sukces, do którego musiały się ustosunkować polskie władze. Kulminacją była wielka manifestacja w Warszawie, która zgromadziła 20 tysięcy Polaków. W wyniku tej kampanii stworzyliśmy Roty Marszu Niepodległości, dzięki czemu możemy jeszcze skuteczniej walczyć o sprawę polską.

Rozwój Mediów Narodowych

OBRAZ
Wciąż profesjonalizujemy nasze działania i rozwijamy się dla Państwa. Udało nam się rozbudować niezależną, internetową telewizję, dzięki czemu mogliśmy dać głos tym wszystkim, którzy nie mogli się wypowiadać na tematy polskie w mediach głównego nurtu. Ten głos staje się coraz bardziej słyszalny, o czym świadczy choćby ogromny wzrost oglądalności programów na żywo. Media Narodowe od 2017 roku stały się jedną z największych telewizji drugiego obiegu. Docieramy z naszym przekazem do polskich domów, stajemy po stronie prawdy, odkłamujemy historię i mówimy o tym, o czym inne media wolą milczeć.

Wydawnictwo Marszu Niepodległości

OBRAZW naszym dążeniu do rozwoju polskiej kultury, nauki humanistycznej, dążeniu do prawdy, udało nam się w 2019 roku wydać pierwszą książkę.Było to możliwe jedynie dzięki wsparciu naszych sympatyków. Przetarliśmy ten szlak wspólnie z dr Anną Mandrelą, autorką książki "Kto zdradził rotmistrza Pileckiego". Jej wspaniała praca udowodniła dotychczasową słabość badań historycznych, mimo trzydziestu lat tzw. wolnej Polski. To dopiero pierwszy krok - Stowarzyszenie Marsz Niepodległości już planuje wydanie kolejnych, wartościowych pozycji.

Marsz Powstania Warszawskiego

Kolejny już raz środowiska narodowe uczciły pamięć Powstańców Warszawskich. W uroczystym przemarszu ulicami stolicy znowu wzięły udział tysiące Polaków. Pomimo skandalicznych ataków na symbole narodowe, jakie miały miejsce przed marszem i prób zablokowania tego wydarzenia, wszyscy razem udowodniliśmy, jak ważna jest dla nas, Polaków, pamięć o ofierze Powstańców Warszawskich. To dzięki gotowości naszych przodków do poświęceń dla Boga i Ojczyzny możemy dzisiaj dążyć do budowania wolnej i niepodległej Polski. Wspólnie z Państwem pokazaliśmy, że pamiętamy i godnie tę pamięć uczciliśmy.

Obrona polskich patriotów

W obliczu coraz liczniejszych ataków antypolskich środowisk współpracujący z nami zespół prawny wziął w obronę patriotów, którym za mówienie prawdy wytaczane są sprawy sądowe. Na środowisko Marszu Niepodległości mogą liczyć wszyscy ci, którzy mieli odwagę stanąć po stronie chrześcijańskich wartości i prawdy historycznej. Współpracujący z nami prawnicy prowadzą sprawy osób oskarżanych o rzekome szerzenie tzw. mowy nienawiści i szkalowanych za mówienie prawdy.

Marsz Niepodlegości

Ubiegłoroczny, X Marsz Niepodległości, który przeszedł ulicami Warszawy pod hasłem "Miej w opiece Naród cały", zgromadził 150 tysięcy uczestników. Pomimo wielu medialnych kłamstw na nasz temat, pomimo prób blokady ze strony organizacji antypolskich, kolejne święto polskiego patriotyzmu okazało się ogromnym sukcesem. Dzięki Państwa hojności mogliśmy się wszyscy spotkać tego dnia, by razem manifestować nasze przywiązanie do polskiej historii, tradycji i kultury.
 
OBRAZ

Obywatelska Inicjatywa Ustawodawcza #Stop447

Największym i najtrudniejszym przedsięwzięciem środowisk związanych z Marszem NIepodległości było niewątpiwie przygotowanie Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej #Stop447. Przy zupełnym milczeniu mediów głównego nurtu, przy próbach bagatelizowania tematu przez polityków partii rządzącej, w niesprzyjających zbiórkom ulicznym warunkach, udało nam się zmobilizować do działania ponad 200 tysięcy Polaków. To Państwa sukces! Razem zebraliśmy wystarczającą ilość podpisów pod projektem ustawy, która ma uchronić Rzeczpospolitą przed zuchwałą grabieżą organizacji żydowskich. To zagrożenie połączyło i zmotywowało do działania wielu Polaków. Dzięki Państwa zaangażowaniu, modlitwie i wsparciu finansowemu złożyliśmy (już w 2020 roku) projekt ustawy w Sejmie. Po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy się zjednoczyć wokół sprawy narodowej i wspólnie walczyć o naszą Ojczyznę.
OBRAZ
OBRAZSzanowni Państwo,

nie byłoby tych wszystkich sukcesów, gdyby nie Państwa wsparcie. To dzięki naszym Sponsorom możemy się rozwijać, profesjonalizować nasze działania i budować nowe inicjatywy dla dobra Polski.

Do wykonania jest jeszce dużo pracy - to zadanie na lata. Wierzę jednak, że dzięki Państwu rok 2020 będzie jeszcze lepszy. Cały czas budujemy możliwości techniczne, organizacyjne i finansowe, które pozwolą nam na prowadzenie efektywnych działań.

Plany na rok 2020 są niezwykle ambitne. Środowiska narodowe, niepodległościowe, patriotyczne są wypierane z przestrzeni publicznej. Dlatego chcemy powołać Centrum Niepodległości - własne miejsce, z którego będziemy mogli organizować działania społeczne, promować polską kulturę  i historię. Chcemy stworzyć miejsce, z którego będziemy mogli oddziaływać na wszystkie miasta Polski. To ma być Państwa miejsce!
Planujemy również liczne inicjatywy medialne. Wyzwolą nas one z zależności od monopolistów, którzy wprowadzają cenzurę. Chcemy utworzyć własną platformę medialną, gdzie nasz głos nie będzie wyciszany. Planujemy kolejne działania, które pozwolą nam odpowiedzieć na ofensywę środowisk antypolskich, dewiacyjnych, które niszczą dusze naszych dzieci.  Będziemy nadal bronić Polskę i Polaków, łączyć patriotów we wspólnym działaniu na rzecz naszej Ojczyzny.

Czy się to uda? Wierzę, że z Państwa pomocą te cele są możliwe do osiągnięcia. Dlatego apeluję do każdego z Państwa! Jeżeli mamy się rozwijać, wejść na inny poziom naszej działalności, dotrzeć pod strzechy - niezbędna jest Państwa pomoc.

Proszę o modlitwę, ale też o finansowe wsparcie naszych inicjatyw. Każda, nawet najmniejsza kwota przybliża nas do realizacji opisanych wyżej  planów. Każda złotówka wpłacona na rzecz Stowarzyszenia Marsz Niepodległości staje się cegiełką do budowy wielkich, społecznych projektów.

OBRAZ

Liczę również na przekazanie 1% z Państwa podatku na cele statutowe naszego Stowarzyszenia. Będziemy za ten gest niezwykle wdzięczni, a środki te pomogą nam rozwijać się i walczyć o Polskę.

ZBożą pomocą, razem możemy dokonać wielkich rzeczy!


Rober Bąkiewicz
-fotografia

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
Z narodowym pozdrowieniem,
Robert Bąkiewicz - podpis
ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU
Można też zaopatrzyć się w cegiełki naszego stowarzyszenia. Klikając na poniższe grafiki i wpłacając poprzez system płatności wsparcie otrzymają Państwo pamiątkową książkę, koszulkę, czy też kubek Mediów Narodowych lub
KLIKNIJ I DOBIERZ SOBIE INNY GADŻET.
   KSIĄŻKAKUBEKKOSZULKA
OBRAZ


WSPIERAJ
TRADYCYJNIE
DANE DO PRZELEWU:
Stowarzyszenie
"Marsz Niepodległości"
ul. Majdańska 1 lok.11
04-088 Warszawa
TYTUŁEM:

Darowizna na cele statutoweNUMER RACHUNKU (PKO BP):

34 1020 1013 0000 0602 0352 8726DLA WPŁAT ZAGRANICZNYCH:

SWIFT BPKOPLPWKONTO WALUTOWE (PKO BP):

EUR 35 1020 1013 0000 0602 0403 3205
USD 40 1020 1013 0000 0402 0403 3213
GBP 45 1020 1013 0000 0202 0403 3221
WSPIERAM
ONLINE

POLSKI SYSTEM WŁAT
HOTPAY -
https://marszniepodleglosci.pl/wplata-online/
WPŁAĆ PRZY POMOCY
PAYPAL -
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=74MKSC3XCFQUA


WSPARCIE
SMS
wsparcie
SMS


MARSZ
NIEPODLEGŁOŚCI LOGO
STOWARZYSZENIE

"MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI"
ul. Majdańska 1/11
04-088 Warszawa

KRS: 0000406677
ADRES KORESPONDENCYJNY:    
E-MAIL:    
LINIA INFORMACYJNA:    
ul. Ząbkowska 11/4, 03-736 Warszawa
kontakt(at)marszniepodleglosci.pl
+48 500 072 622
Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie informacji z działań Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" z siedzibą w Warszawie. Najprawdopodobniej stało się tak poprzez udział w akcji petycyjnej na portalu PodpiszApel.pl. Jeżeli chcesz się wypisać z listy mailingowej Biuletynu Marszu Niepodległości, wyślij  wiadomość pisząc w tytule "rezygnuję z biuletynu" na adres poczty elektronicznej rodo@marszniepodleglosci.pl - UNSUBSCRIBE