MARSZ
NIEPODLEGŁOŚCI LOGORAZEM WALCZYMY O NIEPODLEGŁOŚĆ!


WSPOMÓŻ
MARSZNIEPODLEGŁOŚCI
-https://marszniepodleglosci.pl/strefa-sponsorow/Jeżeli nie widzą Państwo niniejszej widomości, to prosimy o skorzystanie z odnośnika - Biuletyn informacyjny Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" nr. 01/11/2019
Warszawa, 04.11.2019 r.Szanowni Państwo,
pragnę prosić o wsparcie dla naszej inicjatywy. Koszt organizacji Marszu Niepodległości to prawie 230 tysięcy złotych, a nie zdołaliśmy jeszcze zebrać nawet połowy tej sumy. Państwa pomoc modlitewna jak i finansowa jest nam niezwykle potrzebna. Namioty dla wolontariuszy, sceny, nagłośnienie, oprawa artystyczna, honoraria dla artystów, platformy transportowe, realizacja wideo, promocja, logistyka, organizacja sztabu Straży Marszu i sztabu medialnego, pomoc prawna i opłacenie grup rekonstrukcji historycznej to wydatki, którym bez Państwa pomocy nie sprostamy. Jak Państwo wiedzą, nie chcemy być od nikogo zależni. Pragnę, aby Marsz Niepodległości zawsze był organizowany oddolnie ze wsparcia Polaków. Liczę na Państwa hojność.OBRAZSzanowni Państwo,

KLIKNIJ i kup koszulke
promocyjna Marszu niepodległościkiedy informowałem Państwa o haśle tegorocznego Marszu Niepodległości – " Miej w opiece Naród cały!" - nie sądziłem, że wywoła ono tyle kontrowersji, ale jeszcze bardziej zdziwiło mnie to, kto kieruje w naszym kierunku ogromne działa kłamliwej propagandy. Grafika z różańcem w zaciśniętej pięści, której zamysł był wcześniej wykorzystywany przez takie tytuły jak Gość Niedzielny, Fronda czy też kilka organizacji katolickich również się nie spodobała, choć miała symbolizować Kościół Walczący. Pamiętam również materiał promocyjny „Duma, Ojczyzna, Piłka ręczna!” w wykonaniu naszych szczypiornistów, gdzie z dumą owijają różaniec wokół pięści. Wtedy nikt nawet nie zająknął się o jakimkolwiek skandalu czy kastecie. Okazuje się, że w przypadku naszej grafiki moderniści w Kościele wszczęli alarm.


OBRAZ
OBRAZOBRAZ
Atak rozpoczęli redaktorzy Rzeczpospolitej Tomasz Krzyżak i Michał Szułdrzyński, którzy porównali różaniec do kastetu. Zastanawiam się, jak tak można? Jednak o wiele bardziej zastanawiający jest poziom dziennikarstwa obu Panów. Obaj nie zadali sobie trudu, żeby znaleźć jakąkolwiek informację dotyczącą motywacji, jakie przyświecały organizatorom Marszu Niepodległości w wyborze hasła i kształtu kampanii promocyjnej. Dziennikarze nie dzwonili do nas, nie czytali wysyłanych do nich przez nas informacji prasowych, a nawet nie zdołali wejść na naszą stronę, żeby przeczytać, jakie są nasze intencje.  Tu trzeba sobie zadać ważne pytanie – czy dziennikarstwo tych ludzi polega na prymitywnym i niezwiązanym z cywilizacją łacińską kreowaniu nieprawdziwych informacji? Dziennikarze powinni zawrzeć w swoim artykułach przynajmniej krótką informację o tym, jak przedstawili i motywowali swoje cele organizatorzy. Niestety, takiej nie znajdziemy w sporządzonych przez nich materiałach.

Nieważnie były nasze intencje i nie zważając na prawdę bezpardonowo zaatakowano nasze wspólnie organizowane pariotyczne przedsięwzięcie. Z drugiej strony otrzymaliśmy jeszcze więcej wsparcia, które nas niezwykle cieszy i daje nadzieję na przyszłość. Zasłużony działacz Solidarności Tadeusz Matuszczyk wykrzyczał na antenie Media Narodowe – Chwała za to (hasło i grafikę) organizatorom! Wielu duchownych na łamach czasopism broniło prawdy dotyczącej naszych intencji.  Szczególne podziękowania należą się Radiu Maryja i Telewizji TRWAM, PCH24, GOŚC NIEDZIELDNY, NCZAS, KONTREWOLUCJA.NET, DZIENNIK NARODOWY i oczywiście MEDIA NARODOWE,  które rzetelnie opisały całą sprawę przedstawiając również założenia organizatorów dotyczące hasła i promocji.

W związku ze skandalicznym podejściem części mediów pragnę Państwa nie tylko zaprosić na jubileuszowy X Marsz Niepodległości, ale również prosić o zabranie tam swoich różańców. Prosze również o modlitwę w intencji tegorocznego największego marszu patriotów.

Dziękuję również wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wzięli udział w akcji #NieWstydzęSięRóżańca, która jest formą spontanicznego wsparcia organizatorów Marszu Niepodległości.

OBRAZ OBRAZ 
OBRAZ OBRAZ OBRAZ


Jeszcze raz pragnę prosić o wsparcie dla naszej inicjatywy. Koszt organizacji Marszu Niepodległości to prawie 230 tysięcy złotych, a nie zdołaliśmy jeszcze zebrać nawet połowy tej sumy. Państwa pomoc modlitewna jak i finansowa jest nam niezwykle potrzebna. Namioty dla wolontariuszy, sceny, nagłośnienie, oprawa artystyczna, honoraria dla artystów, platformy transportowe, realizacja wideo, promocja, logistyka, organizacja sztabu Straży Marszu i sztabu medialnego, pomoc prawna i opłacenie grup rekonstrukcji historycznej, to wydatki, którym bez Państwa pomocy nie sprostamy. Jak Państwo wiedzą nie chcemy być od nikogo zależni. Pragnę aby Marsz Niepodległości zawsze był organizowany oddolnie ze wsparcia Polaków. Liczę na Państwa hojność.
 


Rober Bąkiewicz
-fotografia

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
Z narodowym pozdrowieniem,
Robert Bąkiewicz - podpis
ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU
Można też zaopatrzyć się w cegiełki naszego stowarzyszenia. Klikając na poniższe grafiki i wpłacając poprzez system płatności wsparcie otrzymają Państwo pamiątkową książkę, koszulkę, czy też kubek Mediów Narodowych.

 
KSIĄŻKAKUBEKKOSZULKA
WSPIERAJ
TRADYCYJNIE
DANE DO PRZELEWU:
Stowarzyszenie
"Marsz Niepodległości"
ul. Majdańska 1 lok.11
04-088 Warszawa
TYTUŁEM:

Darowizna na cele statutoweNUMER RACHUNKU (PKO BP):

34 1020 1013 0000 0602 0352 8726DLA WPŁAT ZAGRANICZNYCH:

SWIFT BPKOPLPWKONTO WALUTOWE (PKO BP):

EUR 35 1020 1013 0000 0602 0403 3205
USD 40 1020 1013 0000 0402 0403 3213
GBP 45 1020 1013 0000 0202 0403 3221
WSPIERAM
ONLINE

POLSKI SYSTEM WŁAT
HOTPAY -
https://marszniepodleglosci.pl/wplata-online/
WPŁAĆ PRZY POMOCY
PAYPAL -
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=74MKSC3XCFQUA


WSPARCIE
SMS
wsparcie
SMS


MARSZ
NIEPODLEGŁOŚCI LOGO
STOWARZYSZENIE

"MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI"
ul. Majdańska 1/11
04-088 Warszawa

KRS: 0000406677
ADRES KORESPONDENCYJNY:    
E-MAIL:    
LINIA INFORMACYJNA:    
ul. Ząbkowska 11/4, 03-736 Warszawa
kontakt(at)marszniepodleglosci.pl
+48 500 072 622
Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie informacji z działań Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" z siedzibą w Warszawie. Najprawdopodobniej stało się tak poprzez udział w akcji petycyjnej na portalu PodpiszApel.pl. Jeżeli chcesz się wypisać z listy mailingowej Biuletynu Marszu Niepodległości, wyślij  wiadomość pisząc w tytule "rezygnuję z biuletynu" na adres poczty elektronicznej rodo@marszniepodleglosci.com.