Grupa Medyczna
Grupa Medyczna zawiązała się przed Marszem Niepodległości w 2012 roku. Od tamtej pory zrzesza ona kilka grup ratowniczych, które pomagają w zabezpieczeniu Marszu. W skład całej sekcji medyków wchodzą również osoby niezrzeszone, posiadające odpowiednie uprawnienia (tytuł ratownika, tytuł ratownika medycznego). Naszym głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom Marszu poprzez udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej oraz podjęcie przedszpitalnych medycznych czynności ratunkowych. W swoich działaniach zapewniamy również wsparcie dla Straży Marszu Niepodległości.

medycy-marsz-niepodleglosic

Razem stanowimy ekipę ponad 150 osób i 10 karetek, z roku na rok przybywa uczestników. Nie czekaj dołącz do grupy medycznej  i pomóż nam, wypełnij formularz zgłoszenia wybierając sekcję medyczną, w odpowiedzi otrzymasz pozostałe informacje.

Grupa-Medyczna-MarszNiedpoleglosci-02Grupa-Medyczna-MarszNiedpoleglosci-05Grupa-Medyczna-MarszNiedpoleglosci-06.jpgGrupa-Medyczna-MarszNiedpoleglosci-04Grupa-Medyczna-MarszNiedpoleglosci-01