Księga gości na 100-lecie niepodległości

Świętujemy niepodległość! Napisz czego życzysz jubilatce, Odrodzonej Rzeczypospolitej.

“Wiem, że nie ucisk i chciwe podboje,
Lecz wolność ludów szła pod Twoim znakiem,
Że nie ma dziejów piękniejszych niż Twoje
I większej chluby niźli być Polakiem.”

Życzę kochanej jubilatce KOLEJNYCH 1000 LAT ISTNIENIA W DOBROBYCIE, POTĘDZE I WOLNOŚCI wraz z jej dziećmi, NAMI POLAKAMI ! 100 LAT!!

Być Polakiem
To nie akt , to proces
wymaga czasu
aby dojrzeć
zrozumieć
pokochać
i jest to miłość dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Kochana Ojczyzno na kolejne 100 lat Twojej Niepodległości życzę ci, by dobrze wiodło ci się finansowo, by rządzili Tobą prawdziwie kochający i oddani Ci ludzie, byś nie musiała już nigdy cierpieć prześladowań i zdrad, by Twoich dzieci które kochają Cię bez miary już nie nazywano faszystami i zrozumiano co to jest miłość do Ojczyzny. Aby Twoje dzieci przestały się kłócić miedzy sobą a zaczęły szanować cię jako matkę i patrzyły tylko na Twoje dobro nie na swoje. Dziękuję Ci za te 1052 lata jak już jesteś z nami, że wytrzymałaś wszystkie zdrady i zranienia napojona krwią swych dzieci moich braci i sióstr i nie poddałaś się. Rozstanie z Tobą choć na pół roku, to było jednym z najboleśniejszych w moim życiu, już nigdy więcej obiecuję. Dziękuję Bogu, że urodziłam się właśnie tu i mogę być dumną Polką. CWP!

Marzy mi się,’na rozpoczęcie marszu,modlitwa za Ojczyznę ks.
Piotra Skargi,umiejscowienie jej,na stronie marszu z możliwością
ściągnięcia.aby ją rozpowszechnić i każdy chętny mógł ją,ściągnąć.To by było coś,modlitwa wypowiedziana przez kilkaset
a może milion gardeł jednocześnie,dotarło by do nieba,a na pewno do Brukseli 🙂

“Niepodległa” jak to pięknie brzmi.
W sercach radość, na ustach pieśń.
POLSKO wiwat na Twoją cześć.

Będę w Warszawie z żoną, synem i wnukiem na Marszu Niepodległości. Jestem szczęśliwy, że jest nam dane uczestniczyć w tej pięknej rocznicy!

Kochana Polsko, życzę Ci żeby Twoje dzieci Cie szanowały i kochały.

Jadę z kolegą i jego rodziną na Marsz Niepodległości do Warszawy. Do zobaczenia.

Dziękuje Wszystkim Bohaterom znanym i nie znanym i wszystkim polakom dzięki którym możemy świętować ten dzień.
W szczególności dziękuję także organizatorom.

“…ponieważ to jest moja matka, ta ziemia! To jest moja matka, ta Ojczyzna! To są moi bracia i siostry! I zrozumcie, wy wszyscy, którzy lekkomyślnie podchodzicie do tych spraw, zrozumcie, że te sprawy nie mogą mnie nie obchodzić” Św. Jan Paweł II

BÓG Honor i Ojczyzna
Jestem synem mojej Matki Polski i jestem z tego dumny.
Wielka Polsko, Ojczyzno moja, dzięki opiece Jasnogórskiej Pani trwać będziesz tyle ile Kościół Katolicki będzie na Twej ziemi.
życzę Tobie nieprzejednanej liczby PATRIOTÓW, KATOLIKÓW dumnych ze swojego pochodzenia.

Święta miłości kochanej ojczyzny,
Czują cię tylko umysły poczciwe!
Dla ciebie zjadłe smakują trucizny
Dla ciebie więzy, pęta niezelżywe.

Kształcisz kalectwo przez chwalebne blizny
Gnieździsz w umyśle rozkosze prawdziwe,
Byle cię można wspomóc, byle wspierać,
Nie żal żyć w nędzy, nie żal i umierać.

Dostojnej Jubilatce w 100 Rocznicę Odrodzenia, życzę ochrony ze strony legionu świętych i błogosławionych, którzy są w niebie. Królowo Korony Polskiej, św. Wojciechu, św. Stanisławie Biskupie, św. Kingo, św.Kazimierzu , święty Andrzeju Bobolo, św. Maksymilianie, święta Faustyno, dopomóżcie, dlatego, że sami nie damy rady.

Przyjadę na Marsz Niepodległości z Katowic ze znajomymi. Jesteśmy dumni z Polski i z tego, że będziemy mogli wspólnie świętować 100 lecie Odzyskania Naszej Niepodległości. Żadne brukselki i inne antypolskie buraczki nie będą w stanie nam tej przyjemności zepsuć. DO ZOBACZENIA NA MARSZU – FLAGI BIAŁO CZERWONE OBOWIĄZKOWE !!!!

Boże prowadź i błogosław Odrodzonej Rzeczypospolitej aby była światłem dla Europy i świata.

Najdostojniejszej Jubilatko, życzę Ci aby Polacy gospodarze Twojego umęczonego, poniewieranego Królestwa, jak najszybciej nawracali się i godnie realizowali odwieczny program Ojców: BÓG, HONOR, OJCZYZNA. Jeśli wyprosimy, wymodlimy: BOG Z NAMI, odzyskamy upragnioną SUWERENNOŚĆ. CZSC I CHWAŁA ORGANIZATOROM tej DZIĘKCZYNNEJ, BLAGALNEJ UROCZYSTOŚCI. Prośmy by MATKA BOZA ŁASKAWA patronka Warszawy i Polski okryje swym płaszczem i ochroni od zła organizowanego przez złoczyńców i głupców wewnętrznych i zewnętrznych.

Polsko bądź błogosławiona i silna w obliczu inwazji obcych agentur. Najpierw Polska i Polacy niech się łączą, a w dalszej kolejności prawdziwi Słowianie – nie będzie niemiec pluł nam w twarz, ani żyd, ani banderowski chazar!

Szli krzycząc: „Polska! Polska!” – wtem jednego razu
Chcąc krzyczeć zapomnieli na ustach wyrazu;
Pewni jednak, że Pan Bóg do synów się przyzna,
Szli dalej krzycząc: „Boże! Ojczyzna! Ojczyzna!”.
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: „Jaka?”

A drugi szedł i wołał w niebo wznosząc dłonie:
„Panie, daj niech się czuję w ludzi milionie
Jedno z niemi ukochać, jedno uczuć zdolny,
Sam choć mały, lecz z prawdy – zaprzeczyć im wolny”.
Wtem Bóg nad Mojżeszowym pokazał się krzakiem
I rzekł: „Chcesz Ty, ja widzę, być dawnym Polakiem”.

Tym, który strzegł macierzy od kresu do kresu,
Czapką omiótł z szacunku nie na znak moresu
Szablę dzierżył jak siostrę, nie to jako laskę,
Gdy we łbie zaszumi. Sam rozdawał łaskę.
„Czy takim?” spytał Pan Bóg głosem pełnym gniewu
„Odpowiedz” jak tu stoję względem mego krzewu.

Nie pomnisz tego wyrazu, próżno wznosisz dłonie
Kołacząc w bramy inne, kiedy dom twój płonie
Daj serce, niechże milion do ciebie się przyzna
To ona! jej szukacie – prawdziwa Ojczyzna
I ulgę czując odszedł z miłosierdzia znakiem
Pan Bóg wszechmogący nad Mojżeszowym krzakiem

Juliusz Słowacki

DUCHA NIE GAŚCIE-POLSKIEGO DUCHA. SOLIDARNQOSC ZWYCIĘSTWO DUCHA NAD MATERIA. SOLIDARNOŚĆ weźmie udział w podniosłej wspanialej dziękczynno- blagalnej UROCZYSTOŚCI -MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI. Prośmy aby BÓG W TRÓJCY JEDYNY BŁOGOSŁAWIŁ a MATKA BOŻA ŁASKAWA miała ICH w ciągłej OPIECE.

DUCHA NIE GAŚCIE-POLSKIEGO DUCHA. Powstawał program SOLIDARNOŚĆ ZWYCIĘSTWO DUCHA NAD MATERIA brutalnie zgnieciony. Prośmy aby BÓG W TROJCYJEDYNY błogosławił a MATKA BOŻA ŁASKAWA otoczyła matczyna opieka NSZZ SOLIDARNOŚĆ.ktora zgłosiła swój udział w doniosłej wspaniałej uroczystości:. MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI.

Z powodu delegalizacji Marszu Niepodległości podjęliśmy z mężem decyzję o przyjeździe do Warszawy na ‘NIELEGALNY MARSZ” Od dziś okazuje się , że jestem faszystką.

Polska Niepodległa. Te dwa słowa są powiązane ze sobą od stulecia. Jestem dumna będąc Polką, mając tu rodzinę i dom. Marsz Niepodległości jest najpiękniejszym wydarzeniem w ciągu roku i jak co roku będę uczestniczką. Bóg Honor Ojczyzna. Ma Ukochana Niepodległa Polska.

Pokolenia Polaków żyjących pod zaborami nigdy nie doczekały czasu wolności. Ludzie ci walczyli o niepodległą Polskę i ponosili dla niej wielkie ofiary. Pracowali dla Ojczyzny i uprawiali polską ziemię. Tworzyli dzieła kultury i dawali świadectwo katolickiej wierze, po to, aby ci, którzy przyjdą po nich, mogli – jak kiedyś Jan Paweł II – powiedzieć: “Mnie już było dane urodzić się w Polsce niepodległej”.

Oby w najbliższej przyszłości naszej Ojczyźnie i Narodowi udało się zrzucić kajdany zależności, podporządkowania oraz wyzysku. Po 1989 roku nie odzyskaliśmy wolności a tylko utraciliśmy majątek narodowy.

Moja ukochana Ojczyzno, jak co roku przylatuje na skrzydlach “lot” nie orlich – niestety, by siwietowac wraz z moja rodzina i przyjaciolmi ze Szwecji rocznice odzyskania niepodleglosci o ktora w powstaniu styczniowym walczyl moj pradziadek. W tym roku zycze Ci tysiaca nastepnych lat w wolnosci, zycia bez podzialow i by reszta naszych rodakow przestala mylic Polske ze swiniami przy korycie…

Po której stronie bije Twoje serce?
Po prawej!
Boże błogosław Rzeczpospolitej!

To piękna rzecz być polakiem! Trzeba być dumnym z polskości i promować oraz manifestować POLSKOŚĆ szczególnie w tę rocznicę!!! POLSKOŚĆ, wolną od podłości i deprawacji!

Polsko jeszcze wiele takich Swiat dla Ciebie , mojej Ojczyzny. Niestety nie bede mogla przyleciec na Marsz, ale sercem bede z Wami wszystkimi, dumnymi Polakami kochajacymi swoja Ojczyzne jak i ja. Oby ci wszyscy opluwajacy Polske dostali opryszczki na jezyku

— Kto ty jesteś?
— Polak mały.

— Jaki znak twój?
— Orzeł biały.

— Gdzie ty mieszkasz?
— Między swymi.

— W jakim kraju?
— W polskiej ziemi.

— Czym ta ziemia?
— Mą Ojczyzną.

— Czym zdobyta?
— Krwią i blizną.

— Czy ją kochasz?
— Kocham szczerze.

— A w co wierzysz?
— W Polskę wierzę!

— Coś ty dla niej?
— Wdzięczne dziecię.

— Coś jej winien?
— Oddać życie.

WŁADYSŁAW BEŁZA

Tego nauczyli mnie moi rodzice jak byłem mały i jak mam nie jechać na marsz. 10000 -ce kolejnych lat życzę POLSCE

“Nasz naród jak lawa,
Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa;
Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi,
Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi.”

Życzę sobie i Nam, abyśmy byli zawsze tym wewnętrznym ogniem.

Kochana wytęskniona przez pradziadów … Ojczyzno!
Ile razy zadano gwałt Tobie- ziemi naszej i naszym braciom, siostrom tyleż samo razy podnosiłaś się z kolan z dziećmi swymi Ku Bogu.
Dziś modlę się za Ciebie za naród cały byś trwała i przy Tobie naród cały trwał, wiecznie, dla Chwały imienia Pana Boga Naszego Jezusa Chrystusa w Trójcy Jednego z Duchem Świętym i Przenajświętszą Maryją Panną. Kocham Cię, szanuję, wierną Ci będę- tak dopomóż mi Bóg. 🙂

W tym szczególnym dniu zycze Ci kochana Polsko abys wciaz dodawala nam skrzydel i wiary w lepsze jutro, w to ze prawdziwy partiota nie bedzie nazywany nacjonalista czy faszysta tak jak dzieje sie w Europie. Ludzie zamiast patrzec na siebie z pogarda ujrza drugiego czlowieka z szacunkiem, i nawet z powodu odmiennych pogladow beda w stanie sobie nawzajem pomoc.
Zycze Tobie jak najwiecej dobrych dni i rozsadnych politykow, ktorymi zostawaliby ludzie dla ktorych liczy sie przede wszystkim dobro kraju a nie wlasne korzysci i wprowadzanie nowych podzialow. Sobie z kolei zycze abym nie mial ogromnego dylematu czy moja milosc do Ciebie bedzie w stanie udzwignac rozlake z wlasnymi dziecmi kiedy po kilkunastu latach na emigracji tak bardzo chce do Ciebie wrocic a wiem ze rozlaka bedzie nieunikniona.
Badz silna i niepodlegla, Polsko! BOG-HONOR-OJCZYZNA!

Twoje życzenia niebawem ukażą się na stronie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Przesyłając komentarz, wyrażam zgodę na przesyłanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku oświadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości z siedzibą przy ulicy Majdańska 1 lok.11 w Warszawie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana,wysyłając wiadomość elektroniczną na załączony na końcu każdej wiadomości adres e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.