Stowarzyszenie Marsz Niepodległości pozywa Władysława Frasyniuka

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nie zapomniało skandalicznych wypowiedzi Władysława Frasyniuka na temat zeszłorocznego Marszu Niepodległości. Jest pozew. Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości ogłosił to na swoim Twitterze. “Władysław Frasyniuk przed zeszłorocznym Marszem Niepodległości szkalował mnie oraz całe Stowarzyszenie. O sprawie nie zapomniałem, kilka dni temu wpłynął pozew”.

“Do zobaczenia na sali rozpraw”, dodał Robert Bąkiewicz. Przypomnijmy, że Władysław Frasyniuk, jeden z liderów Solidarności, w III RP związany z liberałami, w skandaliczny sposób atakował zeszłoroczny Marsz Niepodległości. Znany totalny opozycjonista nie mógł pogodzić się z faktem, że Stowarzyszenie Marsz Niepodległości porozumiało się z rządem Prawa i Sprawiedliwości ws. zgromadzenia 11 listopada 2018 r.

Władysław Frasyniuk nazywał organizatorów Marszu Niepodległości oraz działaczy organizacji narodowych “faszystami”. Epitety takie często padają z ust skrajnych lewaków lub spod klawiatury anonimowych kont na portalach społecznościowych, ale rzadko kiedy już robią to osoby publiczne. Wiedzą oni bowiem, że takie oskarżenia wobec polskich patriotów i narodowców są po prostu nieprawdziwe. Teraz czas nauczyć Frasyniuka.