Aukcje 2021

Organizacja Marszu Niepodległości, to niezwykle kosztowne przedsięwzięcie. Same tylko koszty związane z bezpieczeństwem, to około 200 tysięcy złotych, do tego dochodzi wynajęcie sceny, ruchomych platform, nagłośnienia, promocja i wiele innych kosztów, które podsumowane wynoszą 450 tysięcy złotych. Nadal potrzebujemy około 150 tysięcy złotych, żeby spłacić wszystkie należności związane z organizacją Marszu Niepodległości. Dlatego prosimy o wsparcie w strefie sponsorów, lub wzięcie udziału w licytacjach poniższych przedmiotów, z których dochód trafi na rzecz pokrycia kosztów organizacji Marszu niepodległości 2021. Z góry dziękujemy za każdą pomoc finansową.
Wykaz aukcji Stowarzyszenia Marsz Niepodległości dostępny również pod odnośnikiem: Allegro.pl/uzytkownik/Marsz_N/  

Oddolna, ciężka, monotonna ale jakże potrzebna praca autora Arkadiusza Olszewskiego, która motywowana była miłością do Ojczyzny! Setki ludzi zaangażowanych w projekt i w końcu jest SEMPER FIDELIS Ta krew to za nasz Lwów. Animowany film, który ukazuje historię pewnej grupy przyjaciół w kontekście zdarzeń mających miejsce we Lwowie w 1918 roku, kiedy to Polska odzyskała niepodległość, ale o Lwów trzeba było jeszcze wylewać krew. Z góry dziękujemy autorowi za przekazanie nam na aukcję tego filmu, dochód z niniejszej aukcji trafi na rzecz pokrycia kosztów organizacji Marszu Niepodległości 2021.

Smaczkiem tej licytacji jest to, że swojego głosu do filmu użyczały osoby pracujące lub związane z Marszem Niepodległości: Robert Bąkiewicz, Anna Mandrela, Michał Murgrabia, Mariusz Piotrowski, Piotr Hutnik, Leszek Żebrowski, Stanisław Michalkiewicz, Radosław Patlewicz, Wojciech Sumliński, Stefan Borkiewicz.

Melancholijny myśliciel, który jest bohaterem niniejszej powieści w sposób przenikliwy odkrywa okrucieństwo wojny, ale przeżywa również zażyłość prawdziwej przyjaźni i uroki miłości. Powieść pióra niezwykle przenikliwego dziennikarza, publicysty, pisarza i poety Witolda Gadowskiego.

Ta fantastyczna pozycja trafiła na Wielką Aukcję Marszu Niepodległości, co pozwoli nam spłacić wszelkie zobowiązania, które zostały zaciągnięte na organizację marszu, który się odbył 11 listopada w Warszawie. Zwycięzca niniejszej licytacji w środku znajdzie unikatową dedykację od Witolda Gadowskiego!

Witold Gadowski przekazał na Wielka Aukcję Marszu Niepodległości swoją książkę „Wieża komunistów”, w której zamieścił unikatową dedykację. Niebywała gratka dla czytelników kryminałów i kolekcjonerów. Zysk z tej licytacji pozwoli nam pokryć koszty organizacji Marszu Niepodległości 2021, który szedł pod hasłem: Niepodległość nie na sprzedaż.

Powieść, która przypomina nam mroczne dzieje transformacji ustrojowej w Polsce. Wchodzimy z powrotem w świat, który boli każdego historyka, świat nierozliczonych zbrodni, kłamstw i rozprzedawania majątku Polaków, na który pracowały całe pokolenia naszych Ojców. Witold Gadowski opisuje marzenie każdego z nas – wytropić i osądzić wszystkich odpowiedzialnych za aferę FOZZ, czyli matkę wszystkich afer, która dała możliwości uwłaszczenia się na majątku państwowym komunistom.

Wielki przyjaciel Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i człowiek, który ukochał kulturę i sztukę. Katolik, patriota, malarz, fotograf i organizator wieczorów poetyckich na Pradze. Czymże byłaby Praga bez pana Jacka Schmidta i prowadzonej przez niego galerii PRAGA del ARTE?

Dziękujemy szanownemu artyście, którego przekazane nam na aukcję dzieło będzie świadczyło o domu zwycięzcy. Ten obraz ogrzeje każdy dom miłością do Ojczyzny, która zawsze wymagała naszego poświęcenia i oddania!

“Do ataku 1920” to akwarela malowana na płótnie.

Wielka szansa dla fanów Marcina Roli, zwycięzca niniejszej licytacji odbierze z rąk Marcina zaproszenie do programu w telewizji wRealu24. Usiądziesz przed kamerami z Marcinem Rolą aby przebić się przez ten lewicowy bełkot i podyskutujecie na ważne tematy.

Marcin Rola zaczynał jako dziennikarz w tygodniku Do Rzeczy, w telewizji Polsat i Superstacja, ale jego kariera nabrała tempa w dzięki platformie YouTube gdzie zaczął nagrywać na kanale wRealu24. Jeden z jego materiałów obejrzało 3,5 miliona internautów. Niewątpliwie jest dzisiaj jednym z najbardziej popularnych dziennikarzy w Polsce.

MOTOSERCE nie jest organizacją, ani stowarzyszeniem. Jest Ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Głównymi organizatorami są wyłącznie kluby zrzeszone przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Motoserce corocznie organizuje ogólnopolskie zbiórki krwi, pokazy ratownictwa drogowego oraz wspiera różne liczne akcje charytatywne.

Marsz Niepodległości otrzymał od Motoserca unikalne: statuetki pamiątkowe, koszulki, plecaki oraz kubki, które teraz licytujemy, a cała suma obecnej licytacji pomoże nam opłacić rachunki za Marsz Niepodległości 2021. Dziękujemy wszystkim osobom zjednoczonym wokół idei MOTOSERCA, a także tym, którzy będą nas wspierać poprze tę licytację.

Mariusz Pudzianowski to nie tylko najsilniejszy człowiek świata oraz twardy zawodnik mieszanych sztuk walki MMA. Wielokrotnie swoją postawą pokazuje, że Patriotyzm nie ma barw politycznych. Zawsze ochoczo wspiera wszelkie działania broniące polskiej racji stanu. W tym roku przekazał na licytację koszulkę z oryginalnym podpisem oraz 2 kalendarze.

Pamiętajcie, że „Pudzian” tanio skóry nie sprzedaje, także przedmioty przekazane przez niego na licytacje są wiele warte!

Zofia Noceti-Klepacka to polska windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X, brązowa medalistka XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Zofia nie raz pokazała, że sport i kariera to nie wszystko. Nieustannie w przestrzeni publicznej broni ważnych dla niej wartości. Od lat wspiera także organizacje kombatanckie i patriotyczne. Nie mogła nie wesprzeć także i naszej licytacji, dlatego przekazała Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości unikatową koszulkę z własny, odręcznym autografem.

Wylicytuj unikatową koszulkę Zofii Klepackiej wraz z autografem i wspieraj Marsz Niepodległości!

Chociaż nie został głową państwa, wybory prezydenckie w 2020 roku z pewnością należały do Krzysztofa Bosaka. To wtedy główni faworyci zabiegali o jego poparcie, licząc się z rozmiarem narodowego i wolnościowego elektoratu. Biorący aktywny udział w polityce i działalności patriotycznej od ponad dwudziestu lat poseł, jest ciężkim przeciwnikiem w debatach. Zwycięzca licytacji będzie miał okazję spróbować swoich sił w przyjemniejszych warunkach, bo wygraną aukcji będzie obiad z liderem Konfederacji i możliwość rozmowy o Polsce i nie tylko!

Marsz Niepodległości to nie tylko cykliczne wydarzenie patriotyczne. Marsz Niepodległości to płomień, który na stałe zmienił polską rzeczywistość, wpływał i wpływa na sytuację polityczną w Polsce, ale i w Europie. Bogatą historię Marszu obrazują coroczne plakaty, które wraz z hasłem przewodnim zawsze odnosiły się do aktualnych wydarzeń i akcentowały nacisk demonstracji. Wszystkie lata przemarszów zgromadziły kolekcję 18 egzemplarzy, których unikalny papierowy komplet trafi do zwycięzcy licytacji.

Korytarze sejmowe są dla zwykłych obywateli zamknięte. Często mówi się o dwóch przestrzeniach, czyli o tym co dzieje się przy kamerach i na sali obrad i o tym co dzieje się w tzw. kuluarach. Jednak możliwość zwiedzenia tych miejsc będzie możliwa w wyjątkowy sposób! Zwycięzca licytacji zostanie oprowadzony po Sejmie przez posła Roberta Winnickiego, jednego z liderów Konfederacji, prezesa Ruchu Narodowego, wieloletniego polityka i działacza społecznego. Oprowadzenie zakończy się wspólną kawą w restauracji poselskiej.

Koszulka meczowa Legii Warszawa z sezonu 2008/09 wraz z autografami zawodników pierwszego składu drużyny z tamtego okresu. Na koszulce znajdują się osobiście zebrane podpisy od takich zawodników jak Inaki Astiz, Roger Guerreiro, Takesure Chinyama, Maciej Iwański, Michał Żyro, Maciej Rybus, Dickson Choto, Jan Mucha, czy Pance Kumbev. Koszulka ma ogromną wartość kolekcjonerską, szczególnie dla kibiców “wojskowych”.

Swoją książkę na aukcję, która ma pomóc w spłacie zobowiązań zaciągniętych na organizację Marszu Niepodległości podarował również Marcin Rola – bloger, dziennikarz i publicysta wRealu24. Książka pod tytułem „Kulisy Manipulacji”, którą napisał razem z Jarosławem Kornasiem, to zbiór tematów związanych z historią Polski, które są najbardziej pomijane przez środowiska, które uwłaszczyły się na umowach zawartych w Magdalence i przy Okrągłym Stole.

Stanisław Michalkiewicz, na rzecz aukcji Stowarzyszenia Marsz Niepodległości przekazał książkę, napisaną wspólnie z Jarosławem Kornasiem pt. „Zmora”. Autor, który jest częstym gościem prowadzonej przez nasze stowarzyszenie telewizji Media Narodowe. Wychowały się na nim pokolenia Polaków, dzięki jego przenikliwemu sposobowi docierania do prawdy i trafnym porównaniom, którymi dociera do odbiorcy stał się jedną z czołowych postaci w Polsce.

Jan Pospieszalski to znany publicysta, muzyk (m.in. członek grupy Voo Voo), dziennikarz i twórca filmów. W ostatnich latach opinii publicznej kojarzył się przede wszystkim jako prowadzący programu „Warto rozmawiać”. Aktualne tematy poruszające opinię publiczną i gorące debaty przyciągały przed ekrany tłumy widzów. Bezkompromisowość dziennikarza stała się jego wizytówką. Jego patriotyczne przekonania i wieloletnia walka o Polskę od lat kierowały jego kroki na Marsz Niepodległości. W tym roku postanowił wspomóc go również materialnie, przekazując na licytację antracytową rzeźbę przedstawiającą górniczą rodzinę.

Basti jest żywą legendą patriotycznego rapu! Kto nie zna jego kawałków?

Prócz tego, że uświetnił obchody Marszu Niepodległości w 2021 podczas koncertu. Przekazał trzy albumy aby wesprzeć organizatorów:

  • “Mowa Nienawiści”
  • “Z sensem”
  • “Osobisty zbiór wartości”

Słuchasz Bastiego? Doceniasz ideę corocznego Marszu Niepodległości? Licytuj!

Ordo Iuris to najbardziej znana konserwatywna Fundacja udzielająca pomocy prawnej. Za swoją skuteczność znienawidzona przez lewicowych aktywistów. Przedstawiciele Instytutu Ordo Iuris regularnie obejmują monitoringiem prawnym Marsz Niepodległości. Możecie wylicytować unikatowy, oryginalny, opatrzony dedykacją od całego Zarządu raport z tegorocznego Marszu.

Unikatowy raport prawny Ordo Iuris z Marszu Niepodległości 2021 wraz z dedykacją Zarządu Ordo Iuris.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, ekonomista, historyk, publicysta i autor wielu książek, w których wykazuje antypolskie działania komuny i środowisk żydowskich w Polsce. Leszek Żebrowski, bo o nim mowa, przekazał na rzecz aukcji Stowarzyszenia Marsz Niepodległości książki: “Czerwona trucizna”, “O najnowszej historii Polski 1939-1989”, “Warszawa ’44. Krew i chwała”, a także przedmiot tej aukcji czyli książkę o tytule „Mity przeciwko Polsce”. Dziękujemy Leszkowi Żebrowskiemu za ofiarowane pozycje i zachęcamy wszystkich do aukcji, które pozwolą nam spłacić wszystkie zobowiązania dotyczące organizacji Marszu Niepodległości 2021.

Identyfikator przewodniczącego Marszu Niepodległości 2019. Robert Bąkiewicz jest prezesem stowarzyszeń: Marsz Niepodległości, Roty Marszu Niepodległości i Straż Narodowa. Jest też organizatorem kampanii społecznej #NieDlaRoszczeń i #STOP447, dzięki której na wokandę Sejmu RP wniósł obywatelski projekt ustawodawczy pod roboczą nazwą #STOP447. Przyczynił się też w ten sposób do zwiększenia świadomości społecznej na temat bezprawnej próby wyłudzenia ze Skarbu Państwa odszkodowań za tzw. mienie bezdziedziczne przez środowiska żydowskie. W 2020 roku po wyroku Trybunału Konstytucyjnego skutecznie zmobilizował tysiące rodaków do obrony kościołów przed wulgarnym, nienawistnym i pełnym agresji tzw. strajkiem kobiet.