Aukcje

Mariusz Pudzianowski przekazał na licytację wspierającą Marsz Niepodległości specjalną koszulkę z własnym odręcznym autografem.

Mariusz Pudzianowski to nie tylko najsilniejszy człowiek świata oraz twardy zawodnik mieszanych sztuk walki MMA. Wielokrotnie swoją postawą pokazuje, że Patriotyzm nie ma barw politycznych. Zawsze ochoczo wspiera wszelkie działania broniące polskiej racji stanu. W tym roku przekazał na licytację koszulkę z oryginalnym podpisem oraz 2 kalendarze.

Pamiętajcie, że „Pudzian” tanio skóry nie sprzedaje, także przedmioty przekazane przez niego na licytacje są wiele warte!

Koszulka meczowa Legii Warszawa z sezonu 2008/09 wraz z autografami zawodników pierwszego składu drużyny z tamtego okresu

Na koszulce znajdują się osobiście zebrane podpisy od takich zawodników jak Inaki Astiz, Roger Guerreiro, Takesure Chinyama, Maciej Iwański, Michał Żyro, Maciej Rybus, Dickson Choto, Jan Mucha, czy Pance Kumbev. Koszulka ma ogromną wartość kolekcjonerską, szczególnie dla kibiców “wojskowych”.

Przedmiot został podarowany na aukcje przez red. Jana Hernika z Mediów Narodowych.