Parkingi obok Stadionu Narodowego dostępne dla autokarów

Na naszej stronie mogą już państwo zarezerwować miejsce parkingowe dla autokarów i przekazać ważne informacje organizacyjne dla kierowców autobusów.

Grupy przyjeżdżające 11 listopada do Warszawy na Marsz Niepodległości zapraszamy na Parkingu Stadionu Narodowego znajdującego się przy alei Zielenieckiej  6. Opłaty za parking i rezerwacji miejsca można dokonać poprzez odnośnik znajdujący się na naszej stronie: Marsz Niepodległości – Parkingi. Znajdziecie Państwo tam również informacje w jaki sposób sprawnie przemieścić się z parkingu pod Stadionem Narodowym na miejsce startu Marszu Niepodległości.

Wszystkim wybierającym się własnym środkiem transportu, zalecamy zostawić samochody na parkingach pod oddalonymi od centrum stacjami metra lub kolei podmiejskiej. Następnie przyjazd metrem do stacji Centrum, natomiast pociągiem do stacji Warszawa Centralna lub Warszawa Śródmieście. Jeżeli Marsz dojdzie do Stadionu Narodowego, można bezpiecznie powrócić zarówno koleją jak i metrem do stacji, w których pozostawiło się samochód ruszając ze stacji Stadion Narodowy.

Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na stronie: Marsz Niepodległości – Parkingi.

W trakcie przejazdu na Marsz Niepodległości apelujemy o modlitwę w intencji naszej wspólnej inicjatywy patriotycznej.