Bąkiewicz, Holocher i Gucwa komentują blokadę PayPal

Wczoraj informowaliśmy o blokadzie przez serwis PayPal konta Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu w Mediach Narodowych z Robertem Bąkiewiczem, Przemysławem Holocherem i Adamem Gucwa, którzy komentują całą sprawę w rozmowie z redaktorem Janem Hernikiem.

Jan Hernik – Redaktor MediaNarodowe.com

Ta sytuacja dotycząca PayPala, pokazuje słabość państwa polskiego, bo tutaj obce korporacje, rządzą się jak na swoim własnym podwórku. Tutaj należy dokonać konkretnych zmian w prawie przywracając jurysdykcję prawną nad tymi podmiotami, bo przecież tu nie chodzi tylko o PayPal.

Robert Bąkiewicz – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

Przemysław Holocher zaznaczył, że walczy się z organizacjami działającymi po stronie prawdy kłamiąc na ich temat.

Byliśmy pierwszym podmiotem spośród podmiotów prawicowych, którego uderzyła ta decyzja PayPal o ostatecznym rozwiązaniu kwestii „polskiego faszyzmu”, bo tak się wypowiadał prezes PayPal w Wysokich Obcasach, w dodatku dla żydowskiej gazety dla Polaków, wspominając, że tutaj (chodzi o portal PayPal) „faszysta” przelewu nie zrobi. On wręcz powiedział, że być może z tego tytułu poniesie konsekwencje prawne, ale jest to cena wolności. Nie ukrywam, że odkąd PayPal zablokował nasze konta, co się pokryło z częściową blokadą przez Google, gdzie nie możemy reklamować naszych książek w internecie, borykamy się z problemami finansowymi, ponieważ PayPal dla Polaków za granicą jest technologicznie dobrym rozwiązaniem”.

Przemysław Holocher – dwumiesięcznik Magna Polonia

Przemysław Holocher w wywiadzie zaznacza, że wszystko dzieje się pod płaszczykiem wolności gospodarczej. Przypomniał jednak, że brak możliwości działania na równych zasadach wyklucza organizacje prawicowe z równej konkurencji.

Wszystkie te firmy, ta globalna finansjera i międzynarodowe koncerny, mają pozycję, jeżeli nie monopolistyczną, to chociaż jest to oligopol i bardzo ciężko jest znaleźć jakąś alternatywę. Te firmy są na tyle duże, że nie pozwalają pojawić się jakimś sensownym alternatywą.

Adam Gucwa – CapitalBook

Całość nagrania można zobaczyć poniżej.