Gazety zapraszają na pikietę całą tęczową Warszawę

Znane i nielubiane ogólnopolskie gazety, rozpoczynając kampanię „mowy nienawiści” zaprosiły na pikietę całą „tęczową Warszawę”. Przypomnijmy, że rok temu naczelny jednej z gazet wspominał iż idąc na pikietę antyfaszystowską należy wziąć do kieszeni kamień. Również w tym roku zapowiadają wielkie zamieszki, palenie samochodów itp. Homoterrorystyczne bojówki komunistyczne zamierzają zablokować Marsz Niepodległości, sterroryzować mieszkańców Warszawy i wyrazić sprzeciw przeciwko „szczuciu polskością” (cytat z oficjalnej strony przeciwników).

Czy w Polsce panuje klimat przyzwalający na takie ekstremistyczne zachowania?

Teraz każdy normalny Warszawiak będzie mógł zobaczyć prawdziwą twarz agresywnego homoseksualizmu.

Więcej o koalicji przeciwników Niepodległości:

Ekstremiści przeciwko Marszowi Niepodległości

Zachęcamy wszystkich sympatyków i przyszłych uczestników naszego Marszu o wysyłanie maili o treści:

„W związku ze zbliżającym się Marszem Niepodległości, zaniepokojony informacjami zawartymi w gazetach, proszę o wydelegowanie przez Urząd Miasta Warszawa przedstawicieli na zgromadzenia anarchistów i homoseksualistów, oraz innych przeciwników Marszu.

Proszę aby urzędnicy w razie jakiegokolwiek łamania prawa przez grupy agresywnych homoseksualistów i innych, natychmiast, zgodnie z prawem przystąpiły do rozwiązania tych zgromadzeń i ogłoszenia ich jako nielegalne. Zwracam Państwa uwagę na to, iż rokrocznie przeciwnicy obchodów 11 listopada, wywołują ekscesy, wznoszą wulgarne, zakazane prawem i totalitarne hasła, atakują i obrażają przechodniów, oddają mocz w miejscach publicznych, w tym na zabytki itp.

Już teraz można przeczytać w internecie o podpalaniu samochodów, wybijaniu szyb i innych incydentach które mają towarzyszyć tzw. „pokojowym kontrmanifestacjom”.

Mam również nadzieje że jeśli dojdzie do zamieszek, Urząd Miasta podejmie odpowiednie kroki i wypowie lokale wszystkim organizacjom, oraz mediom, organizującym i nawołującym do organizowania zadym w stolicy.

Z poważaniem

Imię i nazwisko”

Na następujący adres:

[email protected] – Centrum Zarządzania Kryzysowego Warszawy

Warszawa nie będzie tęczowa.

Pokażmy że Warszawa będzie znów biało-czerwona !

Prosimy wszystkich o rozpowszechnianie tego i innych tekstów, również na stronach i portalach.